בריינסוויי מודיעה על שיפוי ביטוחי ממשרד הבריאות הישראלי לטיפול בדיכאון

™Deep TMS, טכנולוגית פורצת הדרך של בריינסוויי, כלולה בסל הבריאות הישראלי | המניה מגיבה בעליות

 

 

 
קרדיט: יח״צקרדיט: יח״צ
 

מיכאל לוי
LinkedinFacebookTwitter Whatsapp
28/06/2022

בריינסוויי (NASDAQ & TASE: BWAY), מובילה עולמית בטיפול מתקדם ולא פולשני בהפרעות מוחיות, מודיעה כי קיבלה לראשונה שיפוי ביטוחי ממשרד הבריאות לטיפול בדיכאון עם מערכת ™Deep TMS. משמעות הכללת הטיפול בסל הבריאות וקבלת השיפוי הביטוחי הינה שמטופלים אשר עומדים בתנאים  יוכלו לקבל את הטיפול ללא עלות דרך קופות החולים.

הזכאים לטיפול הינם מטופלים מעל גיל 21 המצויים בדיכאון קשה (מג'ורי), שלא הגיבו לשתי תרופות נוגדות דיכאון או שקיימות מגבלות כגון תופעות לוואי או חוסר סבילות לחלופות הטיפול האחרות. הכיסוי הינו לסדרה של עד 40 טיפולים אשר יינתנו במרפאות של בתי חולים פסיכיאטרים או בבתי חולים כלליים.


ד"ר כריסטופר וון ג'אקו, קרדיט: יח״צ

"אנו נרגשים על השגת אבן דרך משמעותית זו בהנגשת הטיפול עם מערכת Deep TMS אשר פותחה בישראל. מדובר בבשורה לחולים ישראלים רבים אשר המתינו להנגשת הטיפול באמצעות הטכנולוגיה שלנו" מסר ד"ר כריסטופר וון ג'אקו, נשיא ומנכ"ל בריינסוויי. "לבריינסוויי נוכחות משמעותית בישראל עם צוות הנהלה, מחקר ופיתוח, רופאים, ופיתוח עסקי אשר מילאו לאורך השנים, מאז הקמת החברה, תפקידי מפתח בארגון. אפשרות לכיסוי ביטוחי דרך מערכת הבריאות וקופות החולים השונות, הינו מרכיב מרכזי באסטרטגיית הצמיחה שלנו. אנו ממשיכים במחויבות לפעולות הרחבת הכיסוי הביטוחי לטיפול חדשני לרווחת המטופלים ברחבי העולם."