פיני מנדל, מנכ"ל קוויקליזארד: "הרחבת שיתוף הפעולה עם ישראייר מעידה על יצירת הערך שלנו"

ישראייר חתמה על הסכם רב שנתי בהיקף של 500 אלף דולר בשנה

 

 

 
פיני מנדל, קרדיט: יח״צפיני מנדל, קרדיט: יח״צ
 

מורן שקד
LinkedinFacebookTwitter Whatsapp
03/07/2022

שימוש בפלטפורמה של קוויקליזארד לתמחור דינמי של טיסות וחבילות נופש תורגם באופן מיידי לגידול בתשואה של ישראייר, ויבוא לידי ביטוי מיידי בשורת הרווח.

חברת הטכנולוגיה הישראלית תספק לישראייר מערכת תמחור דינמי של טיסות פנים, טיסות בינלאומיות, חבילות נופש ומוצרים נלווים לתקופה של חמש שנים.

ישראייר שהייתה לקוח קיים של החברה – הרחיבה משמעותית את ההתקשרות ותהפוך ללקוח משמעותי של קוויקליזארד.

לדברי אורי סירקיס, מנכ״ל ישראייר, ״מצאנו בפלטפורמה שפיתחה קוויקליזארד פתרון ייחודי ומתקדם לתמחור דינאמי למגוון ערוצי המכירה שלנו, ולמכלול המוצרים הרחב שתורגם באופן מיידי לגידול בתשואה, זמן קצר לאחר השקת המערכת, ויבוא לידי ביטוי מיידי בשורת הרווח. באמצעות המערכת של קוויקליזארד אנחנו מצליחים לתמחר חכם ולהגיב מהר לעומת המתחרים שלנו ובהשוואה לדרך בה פעלנו עד היום. הממשק הנוח, יאפשר לנו לתמחר את שירותינו המגוונים בצורה מהירה ומדוייקת יותר״

לדברי גבי שגיא, סמנכ״ל מערכות מידע של ישראייר
,״הפלטפורמה השתלבה בטרנספורמציה הדיגיטלית של תהליכי העבודה בישראייר. המערכת שימשה זרז לאינטגרציה בין מערכות הלגסי לערוצי המסחר, ההפצה, השיווק והמכירה״.

לדברי פיני מנדל, מנכ"ל קוויקליזארד, "הרחבת שיתוף הפעולה עם ישראייר בהיקף משמעותי היא עדות לכך שתוכנת התמחור הדינמי שלנו מייצרת ערך אמיתי ללקוחות שלנו. ישראייר ראתה את התרומה של המערכת שלנו בתחום תמחור טיסות הפנים וכעת מרחיבה את ההתקשרות לכלל מוצרי החברה".

חברת קוויקליזארד העוסקת בפיתוח טכנולוגיה לתמחור דינמי של מוצרים מבוסס בינה מלאכותית לתמחור דינמי בענן מעדכנת כי ביום 30 ביוני 2022 חתמה על הסכם שירותים חדש עם חברת התעופה ישראייר, לקוח קיים של החברה – אשר יהפוך כעת ללקוח מהותי של החברה.

ישראייר היא לקוח קיים של החברה אשר עשה שימוש במערכת התמחור הדינמי של החברה בתחום טיסות הפנים. הסכם השירותים החדש, אשר ייכנס לתוקף החל מ-1 ביולי 2022 ירחיב את הפעילות לכלל המוצרים של החברה – טיסות בינלאומיות, טיסות פנים, חבילות נופש ומוצרים נוספים. 

ההסכם נחתם לתקופה של חמש שנים ובהיקף כספי של 500 אלף דולר בשנה. במסגרת ההסכם כל צד רשאי לסיים את ההתקשרות לאחר כשנתיים ממועד תחילת ההסכם.