לקראת המיזוג - סמנכ״ל כספים חדש ב-HUB Security

אייל משה, מנכ"ל HUB Security: הוגו גולדמן הוא שחקן חיזוק חשב לחברה"

 

 

 
הוגו גולדמן, קרדיט: יח״צהוגו גולדמן, קרדיט: יח״צ
 

אדם כהן
LinkedinFacebookTwitter Whatsapp
03/07/2022

אייל משה, מנכ"ל HUB Security: ״הוגו הוא שחקן חיזוק חשוב מאד לחברה, כשהניסיון והרקע שלו כסמנכ״ל כספים בחברות נאסד״קאיות יסייעו לנו מאוד בהיערכות למיזוג הצפוי בארה״ב ״

לקראת המיזוג, והמעבר הצפוי למסחר בבורסת נאסד״ק, אימץ דירקטוריון HUB Security את המלצת המנכ״ל, אייל משה, כי לחברה נחוץ סמנכ״ל כספים בעל ניסיון בחברות נאסד״קאיות, ואישר את העסקתו של מר הוגו גולדמן כסמנכ"ל הכספים של החברה. 

הוגו גולדמן הוא רואה חשבון ובוגר BA, B.Sc  בכלכלה וחשבונות של אוניברסיטת תל-אביב, ותואר שני במנהל עסקיםMBA  מאוניברסיטת Bradford  שביורקשייר אנגליה. 

הוגו גולדמן, הוא סמנכ"ל כספים מנוסה של חברות ציבוריות עם ניסיון עשיר בניהול ותפעול גלובלי, אשר השלים בהצלחה סדרה של עסקאות מיזוגים ורכישות מורכבות, ובכך יסייע ל-HUB Security לקראת מיזוגה עם הספאק Mount Rainier Inc.

לגולדמן ניסיון עשיר של עשרות שנים כסמנכ"ל כספים בחברות בינלאומיות וציבוריות ובינהן ריטליקס שנסחרה בנאסד״ק בזמן שנרכשה ע״י NCR  היפנית, Syneron Candela שנרכשה על ידי APAX Partners (רכישה שנוהלה על ידי גולדמן כאחראי מיזוגים ורכישות בנוסף לכהונתו כסמנכ״ל כספים), וחברת ווקלטק הישראלית. עד כה כיהן גולדמן כסמנכ״ל הכספים של Bol Pharma

אייל משה, מנכ"ל HUB Security בירך על הצטרפותו של גולדמן להנהלת החברה ועל הניסיון שיעמוד לרשות החברה מעתה. ״הוגו הוא שחקן חיזוק חשוב מאד להנהלת החברה, כשהניסיון והרקע שלו יסייעו לנו מאוד בהיערכות למיזוג ולהנפקה בנאסד״ק״.