שרון שחם מונתה למנהלת חטיבת הביטוח הכללי במגדל

דירקטוריון מגדל ביטוח אישר את מינוי שרון שחם לתפקיד מנהלת חטיבת הביטוח הכללי

 

 

 
שרון שחם, קרדיט: יח״צ AIGשרון שחם, קרדיט: יח״צ AIG
 

עומר רגב
LinkedinFacebookTwitter Whatsapp
28/07/2022

מגדל ביטוח מודיעה על מינויה של שרון שחם לתפקיד מנהלת חטיבת הביטוח הכללי בחברה. 

לשחם (48, נ'+3) ניסיון של למעלה מ- 20 שנה בתחום הביטוח והביטוח הכללי בפרט. בשנתיים וחצי האחרונות היא משמשת כמנכ"לית בטח תורן סוכנות לביטוח  בע"מ. 

קודם לתפקידיה בסוכנות בטח תורן, שימשה שחם בתפקידים שונים ומגוונים בתחום הביטוח הכללי ובהם סמנכ"לית ביטוח מסחרי וחברת הנהלה בכירה ב- AIG ישראל, בכפיפות ישירה למנכ"ל החברה, מנהלת רכוש, חבויות ופיתוח עסקי באגף הביטוח המסחרי ב-AIG ואף שימשה כמנהלת הייטק וסיכונים מיוחדים במגדל ביטוח. 

לשחם BA בתקשורת ומנהל עסקים מהאונ' העברית, MBA במנהל עסקים מאונ' בן גוריון, LLM במשפטים מאונ' בר אילן וכן רישיון סוכן ביטוח בענפי כללי וימי. 

עם הצטרפותה של שחם לחברה, מונה ההנהלה הבכירה של החברה 7 נשים, המהוות %50 מההנהלה הבכירה בחברה. 

יפתח רון טל, יו"ר דירקטוריון מגדל ביטוח, מסר כי "לשרון שחם היכרות רבת שנים, מעמיקה ורחבה עם כלל היבטיו של ענף הביטוח הכללי ובתפקידים שמילאה צברה ניסיון מקצועי וניהולי רב, אשר מקנה לה את היכולות והכלים הנדרשים להוביל את חטיבת הביטוח הכללי בחברה ולהתמודד בהצלחה עם האתגרים המשמעותיים הניצבים בפניה של החברה בתחום הביטוח הכללי בשנים הקרובות. אני מאחל לה הצלחה רבה בתפקידה". 

שגיא יוגב, מנכ"ל מגדל ביטוח, מסר: "אני שמח מאוד על הצטרפותה של שרון לשדרה הניהולית החזקה של החברה, בתפקיד משמעותי וחשוב. ניסיונה המגוון בעבודת מטה, כפי שבאה לידי ביטוי במסגרת ניהול תחומי פעילות בחברות ביטוח ובהיותה חלק מההנהלה הבכירה בהן לצד ניהול סוכנות ביטוח על כלל היבטיה תוך היכרות הדוקה ומעמיקה עם צרכי השוק, דרישות הצרכנים וערוצי ההפצה, הופכים אותה למתאימה ביותר לתפקיד ויסייעו לה להוביל את חטיבת הביטוח הכללי בתקופה המורכבת והמתאגרת המאפיינת את התחום בשנים האחרונות".