חברת הפינטק "בלינק פינטק (ישראל)" מצטרפת כחבר בורסה חדש

בלינק תפעל כברוקר קמעונאי (Retail Broker) ותציע לציבור הרחב שימוש במערכות דיגיטליות מתקדמות

 

 

 
Photo: Communication Rafael Ben Ari, Dreamstime.comPhoto: Communication Rafael Ben Ari, Dreamstime.com
 

עידו אסיאג
LinkedinFacebookTwitter Whatsapp
01/02/2023

אלעד בנבג'י ושלומית ארז-ערמון, מייסדי החברה: "בלינק מורידה את חסמי הכניסה לשוק ההון באמצעות טכנולוגיה מתקדמת".

איתי בן זאב, מנכ"ל הבורסה: "הגדלת מספר השחקנים בשוק ההון הישראלי היא חלק מהיעדים האסטרטגיים שלנו, שכן רק על ידי הגדלת השחקנים יהיה כאן שוק הון משוכלל ותחרותי".

הבורסה לניירות ערך בתל אביב (הבורסה: ברסה) מודיעה היום (01.02.23) כי "בלינק פינטק (ישראל)" הגישה בקשה להתקבל כחבר בבורסה בתל אביב. 

חברת הפינטק בלינק, שהוקמה כברוקר קמעונאי חדש בישראל (Retail Broker), תציע ללקוחותיה גישה מהירה וידידותית למסחר בשוק ההון באמצעות אפליקציית מובייל. בלינק, הנמצאת בבעלות מלאה של חברת הפיתוח בלינק פינטק בע"מ, מפתחת בעצמה את התשתית הטכנולוגית שתשמש אותה בפעילות בשוק ההון. 

האפליקציה של בלינק מבוססת על מערכות ליבה חדשניות שיהפכו את עולם ההשקעות לנגיש ופשוט כך שהציבור הרחב יוכל לבצע השקעות בשוק ההון בקלות ובאופן ידידותי.

בשלב הראשון מתכוונת בלינק להציע ללקוחותיה מסחר במניות ובקרנות סל ((ETF, וכן בקרנות נאמנות בארץ ובחו"ל. בהמשך תיבחן האפשרות להרחבת סל המוצרים גם לנגזרים ולאיגרות חוב.

מייסדי ומנהלי החברה, אלעד בנבג'י ושלומית ארז-ערמון: "בלינק היא הנאו-ברוקר הראשון בישראל. המטרה שלנו היא להוריד את חסמי הכניסה לשוק ההון הישראלי, באמצעות טכנולוגיה מתקדמת שפיתחנו, הקמנו מערכות ליבה ויצרנו חוויית משתמש בסטנדרטים הגבוהים ביותר. אלה יהפכו את ההשקעה לנגישה, פשוטה ומהירה כמו חוויית הצריכה הדיגיטלית."

איתי בן-זאב, מנכ"ל הבורסה לניירות ערך בתל אביב: "אנו מברכים על הצטרפותה של בלינק כחבר בבורסה בת"א. הגדלת מספר השחקנים בשוק ההון הישראלי היא חלק מהיעדים האסטרטגיים שלנו, שכן רק על ידי הגדלת השחקנים יהיה כאן שוק הון משוכלל ותחרותי. הצטרפותה של בלינק, חברת פינטק המביאה את החדשנות הטכנולוגית לשוק ההון, תאפשר ללקוחות הריטייל גישה דיגיטלית, נוחה וידידותית בהנגשת שוק ההון לציבור הרחב ותעודד תחרות בין השחקנים השונים. אנו מאמינים כי נמשיך לראות חברות פינטק נוספות מצטרפות לבורסה ומביאות תחרות ועלויות זולות יותר לטובת הציבור הרחב". 

הבקשה טעונה את אישור דירקטוריון הבורסה.

x