דריו הלת׳ תספק תמיכה למנויים החיים עם סוכרת

לצד הפתרון הקיים לניהול יתר-לחץ-הדם

 

 

 
ארז רפאל, מנכ״ל דריו, צילום: אביב קורטארז רפאל, מנכ״ל דריו, צילום: אביב קורט
 

אדם כהן
LinkedinFacebookTwitter Whatsapp
08/08/2023

דריו הלת' (DarioHealth Corp, נאסד"ק: DRIO), חלוצה בשוק הגלובלי של שירותי בריאות דיגיטליים (DTx), הודיעה על הרחבת ההסכם עם תוכנית בריאות אזורית גדולה (להלן "התוכנית") למתן שירותי בריאות דיגיטליים מותאמים אישית למנויי התוכנית החיים עם סוכרת, החל מינואר 2024. 

התוכנית מוסיפה את הפתרון של דריו לניהול מחלת הסוכרת, להשלמת הפתרון הנוכחי הקיים לניהול יתר לחץ דם. דריו מספקת את התמיכה בניהול סוכרת ויתר לחץ דם כחלק מחבילת המוצרים הקרדיו-מטבולית של החברה, המיועדת לתת מענה לצרכי בריאות כרוניים אשר לרוב מתרחשים יחד, באמצעות תמיכה משולבת והוליסטית. הוכח כי הפתרון של דריו לניהול מחלת הסוכרת מעודד מעורבות משתמשים להתנהגות בריאה יותר ובכך מפחית את עלויות הטיפול. מחקר שנערך לאחרונה הראה חיסכון שנתי של 5,077 דולר בקרב משתמשי הפלטפורמה לניהול סוכרת של דריו בהשוואה ללא-משתמשים. 

“היכולת שלנו לגרום למעורבות המנויים עבור הצלחה ארוכת טווח ולספק ערך כלכלי אמיתי, ממשיכה להניע את הביקוש בשוק המבטחים, כולל בקרב לקוחותינו הקיימים,” מסר ריק אנדרסון, נשיא דריו. “אנו נרגשים להרחיב את מערכת היחסים שלנו עם התוכנית, ולחבר מנויים רבים יותר לפלטפורמת התמיכה המותאמת אישית שלנו לניהול צרכי בריאות כרוניים מרובים. אנו מאמינים כי הרחבת ההסכם מספקת וולידציה נוספת לאסטרטגיה שלנו לפתרון כולל למגוון מצבים כרוניים, אשר מאפשרת לנו לספק ערך מוסף עבור כל לקוח לעומת פתרונות בודדים למצבם כרוניים שונים, על ידי גישה לאוכלוסייה רחבה יותר במצבים כרוניים נוספים. אפשרות זו גם מוכיחה את היכולת של דריו להרחיב את פתרונותיה עם תוכניות הבריאות לאורך זמן."

x