סלקום תספק לקריית גת למעלה מ-30 אלף מדי מים בהסכם בשווי עשרות מיליוני שקלים

בתום מכרז ממושך:

 

 

 
 סיון שושן לישע, סמנכ״ל מגזר עסקי סלקום סיון שושן לישע, סמנכ״ל מגזר עסקי סלקום
 

מיכאל לוי
LinkedinFacebookTwitter Whatsapp
15/08/2023

סלקום מודיעה כי זכתה במכרז של תאגיד המים העירוני של קריית גת, לאספקת מדי מים וקריאה מרחוק, שנערך בהובלת "מי קריית גת", המספק מים לאחת הערים המתפתחות בישראל מבחינת היקפי הצריכה.
 
המכרז כולל עבודות להקמה, אספקה ותחזוקה של מערכת קר"מ, לרבות החלפת מדי המים הקיימים בתאגיד למדי מים מתוצרת זנר הגרמנית, הכוללים יכולת שידור וקריאה מרחוק של היקף הצריכה, דבר החוסך לרשויות זמן ומשאבים ומייתר את ההגעה הפיזית של נציג אל מד המים המותקן בבית הלקוח לצורך ביצוע הקריאה באופן מדויק ומהימן. תאגיד מי קריית גת בחר בחדשנות הטכנולוגית שמביאה סלקום בעולם זה, המשלבת דיוק ומאפשרת לצרכנים לקבל מידע אונליין והתראות במידת הצורך.
 
תקופת ההתקשרות במכרז עומדת על שש שנים עם אופציה להארכתה לשש שנים נוספות, והיקפו נאמד בעשרות מיליוני שקלים.
 
כמות מדי המים בפרויקט נאמדת על מעל 30,000 מדים, כאשר כבר במהלך תקופת פריסתם ולאור צפי תנופת הבניה בעיר, עתידים להתווסף מדים נוספים ואף להגיע לכ- 40,000 מדים ויותר.
 
סלקום אשר מספקת פתרונות ושירותים מגוונים בעולמות ה IOT כגון ערים חכמות, הציעה את מדי המים של אחד משלושת יצרני מוצרי המדידה הגדולים בעולם – חברת ZENNER International GmbH & Co KG הגרמנית, חברה בינלאומית מהמובילות בעולם בתחום מדי המים, לצורך שיתוף הפעולה.
 
סיון שושן לישע, סמנכ"ל אגף לקוחות עסקיים בחברת סלקום: "הזכייה במכרז היא הוכחה נוספת ליכולתה של סלקום להביא את פתרונות האינטגרציה וה-IoT המתקדמים, החדשניים והמובילים ברמה הטכנולוגית. התשתית שמונחת בפרויקט תאפשר לסלקום להציע יישומים רבים נוספים לרווחת התושבים ולסייע לקריית גת לקדם התייעלות מוניציפאלית ולהצטרף לחזית החדשנות העירונית שתופסת תאוצה ברחבי העולם."
 
מנכ"ל תאגיד מי קרית גת, אוריאל טרמצ'י: "התקנת מדי קר"מ בקרית גת היא בשורה של ממש לתושבי העיר. מבחינת היקפי צריכת המים קרית גת נחשבת לאחת הערים המתפתחות בישראל, ובראיית פני עתיד, בהתאם לתוכניות הבינוי הנרחבות של העיר אשר ישלשו את אוכלוסיית העיר קרית גת. בהתאם לכך תאגיד מי קרית גת חרט על דגלו לספק לתושבים את השירות ואת התשתיות המתקדמים והטובים ביותר, כמו בערים המערביות המובילות בעולם. התקנת הקר"מ היא חלק טבעי מהחזון הזה ואין לי ספק שתושבי קרית גת יפיקו מכך את כל היתרונות הרבים של הקר"מ".

מד המים, צילום: יח"צ זנר


x