קבוצת מנורה מבטחים בשיתוף אינשורטק ישראל אירחה את תחרות הסטארטאפים של ישראל

הזוכה בתחרות תייצג את ישראל בתוכנית האינשורטק הבינלאומית הינה Urbanico המתמחה בהשגת מידע אורבני וניתוחו עבור חברות ביטוח

 

 

 
תחרות אינשורטק מנורה, צילום: יח״צתחרות אינשורטק מנורה, צילום: יח״צ
 

אדם כהן
LinkedinFacebookTwitter Whatsapp
15/08/2023

מיכאל קלמן, מנכ"ל מנורה מבטחים ביטוח "קבוצת מנורה מבטחים רואה בחדשנות ציר אסטרטגי חשוב ומהותי בפעילות הקבוצה ומשקיעה משאבים רבים בכך. זאת גאווה לראות את היצירתיות והחשיבה מחוץ לקופסא אשר הציגו היזמים השונים במסגרת התחרות"
 
קבוצת מנורה מבטחים אשר מובילה את תחום החדשנות הפתוחה בישראל ורואה בו ציר אסטרטגי מרכזי בפעילות הקבוצה, אירחה אתמול (14/8/23) את התחרות לבחירת הסטרטאפ שייצג את ישראל בתוכנית האקסלרציה הבינלאומית, לסטארטפי אינשורטק, אשר ייצא לדרך בספטמבר 2023 בליווי מנטורים בכירים מחברות הביטוח המובילות ברחבי העולם. התחרות נערכה בשיתוף אינשורטק ישראל.

האירוע התקיים בבית מנורה מבטחים ברמת גן ונכחו בו, בין היתר,  בכירי קבוצת מנורה מבטחים. 

בפתיחת האירוע הציג מיכאל קלמן, מנכ"ל מנורה מבטחים ביטוח, את מבנה קבוצת מנורה מבטחים ואת החשיבות האסטרטגית הרבה שמנורה מבטחים רואה בתחום החדשנות והטכנולוגיה והחיבור לסטרטאפים.  

קובי בנדלק, מנכ"ל אינשורטק ישראל ציין כי בישראל כיום יש למעלה מ- 200 סטארטאפי אינשורטק בישראל, עובדה המעידה על עוצמתם וחשיבותם לתעשייה.

במהלך התחרות, הציגו 12 סטרטאפים נבחרים את החזון, הפיתוח הטכנולוגי ואת המודל העסקי. 

צוות השופטים העריך את הסטארט-אפים על סמך הייחודיות, פוטנציאל השוק, המדרגיות וההשפעה הכוללת שלהם על שוק הביטוח.

הסטארטאפ הזוכה הנו חברת האינשורטק Urbanico אשר מתמחה בהשגה מידע אורבני וניתוחו עבור חברות ביטוח. הסטרטאפ הנבחר ייצג את ישראל בתוכנית הגלובלית שמתקיימת בתחילת ספטמבר .  תוכנית בלעדית זו תפגיש בין סטרטאפים מרחבי העולם עם בכירי התעשייה מחברות הביטוח המובילות בעולם, הזדמנות לחשיפה, מנטורינג, פיתוח עסקי, פיילוטים והטמעות בתאגידי הביטוח המובילים בעולם ובנוסף גם הזדמנויות מימון פוטנציאליות ממשקיעים בינלאומיים .

האירוע מהווה אבן דרך באקוסיסטם הישראלי של האינשורטק, המציג את הפוטנציאל הייחודי של הסטרטאפ-ניישן להשפיע על תעשיית הביטוח הבינלאומית. 

מיכאל קלמן, מנכ"ל מנורה מבטחים ביטוח "קבוצת מנורה מבטחים מודה למשתתפים בתחרות, אשר הציגו בפני השופטים נקודות מבט חדשניות על עתיד עולם הביטוח. זאת גאווה לראות את היצירתיות, החשיבה מחוץ לקופסא ואת הצורך שכל אחד מהסטארטאפים בא לפתור. 

מנורה מבטחים הנה שחקן מוביל באקו-סיסטם, ואנו נמשיך לשאוף למצוינות, תוך הובלת הטכנולוגיה, החדשנות והדיגיטליות בענף הביטוח והפיננסים, לשם הבטחת ערך ללקוחות ולשותפים שלנו בעתיד". 

קובי בנדלק, מנכ"ל אינשורטק ישראל "אנו מברכים על קיום התחרות יוצאת הדופן הזו בשיתוף עם קבוצת מנורה מבטחים, המטרה שלנו היא לספק פלטפורמה למוחות המבריקים ביותר בתחום האינשורטק- כדי להציג את החידושים שלהם ולהתחבר למובילי התעשייה. קבוצת מנורה מבטחים כגוף פיננסי וביטוח מהמובילים בישראל, מחויבות ארוכת שנים לטיפוח חדשנות בתחום הביטוח ומערבותה בתחרות  תאפשר הבאת ניסיון מקצועי מתוך החברה לאיתור הסטרטאפים בעלי רעיונות פורצי דרך שיש להם פוטנציאל לחולל מהפכה בתעשייה".

x