האקסלרטור הבינלאומי של תעשיית הביטוח מגיע לישראל

במקביל לכנס Insurtech הבינלאומי שיתקיים בתל-אביב בתחילת ספטמבר תיפתח תוכנית האצה של 15 סטארט-אפים נבחרים מרחבי העולם שסוללים דרכים חדשות לתעשייה

 

 

 
מימין לשמאל: גיל ארזי וקובי בנדלק שמובילים את כנס Insurtech Israel Global Summit, צילום: חן כדורימימין לשמאל: גיל ארזי וקובי בנדלק שמובילים את כנס Insurtech Israel Global Summit, צילום: חן כדורי
 

אדם כהן
LinkedinFacebookTwitter Whatsapp
17/08/2023

כנס Insurtech Israel Global Summit יתקיים בישראל בחודש ספטמבר (4-6, מלון הילטון, תל-אביב) והוא ירכז תחת כנפיו את צמרת תעשיית הביטוח המקומית והעולמית, לרבות מאות אורחים שיגיעו מחו"ל. הכנס הוא פרי יוזמה משותפת של חברת כנס תערוכות בשיתוף קרן הון הסיכון FinTLV, ו-Insurtech Israel.
 
במקביל לכנס תתקיים לראשונה בישראל, תוכנית ההאצה הבינלאומית של תעשיית האינשורטק שאליה יגיעו 15 סטארט-אפי אינשורטק נבחרים ממדינות רבות בין השאר, מאפריקה, הודו, ארה"ב, אוסטרליה, דובאי, בלגיה, איטליה, גרמניה, טורקיה, ארגנטינה, וכמובן ישראל. התוכנית תלווה בפעילות משותפת עם מנטורים בכירים מתעשיית הביטוח בעולם ומושכת אליה תשומת לב עולמית.
 
15 הסטארט-אפים המשתתפים במחזור הנוכחי של תוכנית ההאצה הבינלאומית מפתחים פתרונות אינשורטק שחלקם נוגעים ללבה הטכנולוגית של חברות ביטוח ואילו סטארט-אפים אחרים מפתחים פתרונות המשפיעים על מרכיבי הסיכון של הפוליסות. ביניהם ניתן לציין את חברת Pvt המתמחה בניהול סיכוני מזג אוויר, סטארט-אפ המתמחה בניבוי מוקדם של רעידות אדמה, סטארט-אפ המזהה סיכונים בענף החקלאות, בבריאות של מטופלים ועוד.
 
תוכנית ההאצה כוללת הרצאות וסדנאות של מומחי ביטוח ואינשורטק המובילים בעולם שיתרמו מהידע והניסיון העשירים שלהם להצלחת הסטארט-אפים. כן ישתתפו היזמים בשורה של אירועים ומפגשים שיאפשרו להם לבנות רשת של קשרים עם בכירי תעשיית הביטוח. 
 
קובי בנדלק, מנכ"ל InsurTech ישראל: "תוכנית ההאצה הבינלאומית של תעשיית הביטוח נתמכת על ידי מרכזי חדשנות של התעשייה, על ידי חברות ביטוח וקרנות הפרוסים ברחבי העולם. לראשונה, ישראל זוכה בכבוד הגדול לארח את המחזור הנוכחי של האקסלרטור למעין סיעור מוחות עם בכירי הענף מישראל ומרחבי העולם. זו הזדמנות גדולה לכל בעלי העניין לחוש את דופק החדשנות של התעשייה ולהעלות אותה ביחד לנתיבים חדשים".  
  
בכנס Insuretech, שיהווה מפגש פסגה של אקוסיסטם האינשורטק, ישתתפו מאות אורחים מהארץ ומחו"ל וביניהם: מומחי ביטוח, משקיעים, יזמים ומנהלים בכירים של חברות ביטוח בינלאומיות כמו: Travelers, Chubb, Generali, Anthem, Hannover Re, IAG,  Sompo, MS&AD, AXA, Reale Mutua, LB  ו-Swiss Re. בכנס ישתתפו בכירים מחברות הביטוח והפיננסים המובילות בישראל: כלל חברה לביטוח, מגדל, הראל, הפניקס, מנורה, איילון, שלמה ביטוח, ביטוח ישיר, וסוכני ביטוח בכירים מישראל. בין נותני החסות: כלל ביטוח ופיננסים, דיסקונט טק, Carelon, סאפיינס, KPMG, William Blair ומעבדת החדשנות של Sompo.
 
בכירי התעשייה יוזמנו להתרשם מהדגמות טכנולוגיות של כ-100 סטארט-אפים מישראל ומחו"ל שיציגו את פתרונותיהם בתערוכה וכן ישתתפו ביום של מפגשים עם יזמים לדיונים על שיתופי פעולה והשקעות. בין הסטארט-אפים הישראלים הבולטים שישתתפו בתצוגה ובמפגשים ניתן לציין אתNext Insurance :, Assured Allies, Hippo Insurance, EasySend ,Atidot, ,Novidea  Ride Vision, Mobile2CRM, OpenLegacy ,Click-Ins,,Emnotion ,Mpcheck GigaSpaces Triple+, RemitRix, InsFocus Systems, Insurtax, Kasko2go, Capitola, Binah.ai, ClickNow Technologies, Gabriel Network, List Funding, Geox, PicUP Mobile, Surance Technologies, Predicta Med, Toonimo.   
 
הרצאות הכנס יתמקדו במגמות, באתגרים ובהזדמנויות הניצבים בפני תעשיית הביטוח העולמית לרבות ההשפעה הדרמטית של ה-AI וטכנולוגיות נוספות על התעשייה בכלל ועל ביטוחי בריאות וביטוח אלמנטרי בפרט, חיתום, כלים לתמחור וניהול סיכונים בזמן אמת, פרסונליזציה, ניהול תביעות והטמעת טכנולוגיות חדשות בעולם הביטוח.
x