הדר צופיוף הכהן (גרידיש) מונתה לתפקיד מנכ"לית איגוד הדירקטורים בישראל

 

 

 
הדר צופיוף הכהן, צילום: רויטל פיניאןהדר צופיוף הכהן, צילום: רויטל פיניאן
 

עומר רגב
LinkedinFacebookTwitter Whatsapp
04/09/2023

הדר צופיוף הכהן מונתה לתפקיד מנכ"לית איגוד הדירקטורים בישראל ותחליף את מירב כהן בלסבלג

מאיגוד הדירקטורים נמסר שהם מודים על פעילותה של מירב למען קידום מעמד הדירקטורים בשנה האחרונה ומאחלים הצלחה בהמשך דרכה.  

הדר, בת 35, אמא לארבעה, היא בוגרת תואר ראשון בכלכלה וניהול ממכללת תל חי ובעלת תואר שני במדעי המדינה וביקורת פנים באוניברסיטת בר אילן, שם היא גם מסיימת כעת תואר שני בלימודי משפט. 

צופיוף הכהן היא בעלת ניסיון עשיר בתחומי ממשל תאגידי, שוק ההון, עולמות הביקורת ועבודת דירקטוריון ומרצה בקורסי דירקטורים. 

את דרכה באיגוד הדירקטורים, החלה לפני כ-9 שנים כעוזרת מנכ"ל וסיימה כמשנה למנכ"ל ובשנתיים האחרונות כיהנה כרכזת ממשל תאגידי ומנהלת פיתוח עסקי בבית השקעות. 

פרופסור יוסף גרוס ,עו"ד, מייסד ויו"ר האיגוד: "אני מקדם בברכת הצלחה את שובה של  הדר לחיקו של איגוד הדירקטורים. אני שמח לקבלה בזרועות מחבקות לאיגוד ומובטחני כי היא תתרום רבות ממרצה הרב, כשרונה, וניסיונה לקידום הפעילות החשובה של איגוד הדירקטורים בישראל."

לפני השתלבותה באיגוד הדירקטורים, עבדה במשרד עו"ד זיסמן אהרוני גייר במחלקה המשפטית ובמחלקת הכספים. כמו כן, צופיוף הכהן היא ממקימי של עמותת Custom Angels – מלאכים נגד אלימות, הנלחמת בתופעת הבריונות החברתית ודירקטורית מטעם הציבור בעמותת בתי האבות של עיריית רמת גן.

ניר זיכלינסקי, מייסד של קבוצת העסקים SRI Global Group וממייסדי איגוד הדירקטורים בישראל מסר:" ניסיונה העשיר של הדר בעסקים, חברות ציבוריות, סטארט-אפים והובלת משלחות בינלאומיות כפי שהובילה בעבר במסגרת האיגוד, כמו המשלחות מרחבי האמירויות שנעשתה בשיתוף GNDI וה BDI-GCC , הינם מנועי צמיחה משמעותיים בזירה הבינלאומית בכלל ובישראל בפרט ואנו מברכים על מינויה." 

x