כ 180 סוכני ד.נ.ר השתתפו בכנס לקראת השינויים בענף החיים

סוכני ד.נ.ר בענף החיים נפגשו לאירוע מיוחד לקראת השינויים אשר אמורים להיכנס לתוקף בענף החיים בתקופה הקרובה

 

 

 
יוסי בן צבי - כנס סוכני ד.נ.ריוסי בן צבי - כנס סוכני ד.נ.ר
 

מורן שקד
LinkedinFacebookTwitter Whatsapp
07/09/2023

'מתמקדים בצמיחה' – תחת כותרת זו התקיים אתמול (4.9.23) כנס סוכני ד.נ.ר אשר הקיף את כל תחומי ענף החיים. בכנס שנערך באווניו לקחו חלק כ-180 סוכנים ונציגי חברות הביטוח ובתי ההשקעות. 

את הכנס פתח יוסי בן צבי, מנכ"ל קבוצת ד.נ.ר, עם סקירה על המגמות השונות ברמה הגלובלית, הלאומית והמקצועית בענפי הביטוח, הפנסיה והפיננסים תוך התמקדות ומתן דגש בהכנה הנדרשת מצד הסוכנים לרפורמות הצפויות.

בכנס נחשפו הסוכנים לכלים חדשים אותם פיתחה הקבוצה במסגרת תחומי ההדרכות, המנטורינג וההתפתחות האישית של סוכני הביטוח בקבוצה.

אורית קרמר, משנה למנכ"ל ומנהלת אגף הבריאות במנורה מבטחים, סקרה את תמונת המצב העכשווית בתחום הבריאות ואת מוכנות חברות הביטוח לקראת הרפורמה אשר צפויה להיכנס לתוקף ב-1.10.2023.

ערן דרדח, סמנכ"ל ומנהל מרחב מרכז בכלל ביטוח, התייחס גם הוא בדבריו לאתגרי התקופה וסיפק זווית מעניינת על ההזדמנויות הטמונות בשינויים שיבואו לאחר הרפורמות. 

אמיר איל, יו"ר ובעלים של קבוצת אינפיניטי, הציג מבט לשוק ההון עם תחזיות ומגמות אשר מבוססות על המצב הנוכחי בעולם ובישראל בפרט. 

עו"ד עדי בן אברהם, מומחה לרגולציה ותביעות כנגד חברות ביטוח וקרנות פנסיה, נתן דגש בהרצאתו על עבודה רגולטורית נכונה, לצד סקירה של כלל עדכוני החקיקה והרגולציה הרלוונטיים לתקופה זאת ותחזית באשר לחידושים הצפויים להיכנס לתוקף בעתיד.

בכנס נחשפה תכנית אימון וליווי אשר פותחה למען סוכני ד.נ.ר בהובלת המנטור אבי גמבש לצורך המשך צמיחתם של סוכני ד.נ.ר והתמודדות מנטלית עם אתגרי התקופה.

הכנס נחתם בהרצאתו של אוהד חמו, כתב לענייני פלסטינים בחדשות 12, עם הרצאה על השפעות הרפובליקה האסלאמית של איראן על הנעשה בשטחים ובמדינות הגובלות בישראל.

x