פאגאיה מודיעה על שת"פ עם Westlake Financial המשקף את חוזקתה של פאגאיה בתחום הצומח של מוצר הלוואות הרכב

קבוצות מובילות של סוכנויות ואלפי הסוכנויות הפועלות תחת הזיכיון של Westlake יקבלו גישה למוצר קבלת ההחלטות המבוסס-טכנולוגית של‎ פאגאיה

 

 

 
Image by Gerd Altmann from PixabayImage by Gerd Altmann from Pixabay
 

מורן שקד
LinkedinFacebookTwitter Whatsapp
07/09/2023

פאגאיה טכנולוגיות בע"מ (‎נאסד"ק‏PGY :‎ "החברה" או‎ "פאגאיה"), ‎חברת הטכנולוגיה הגלובלית המספקת תשתית של בינה מלאכותית עבור האקו-סיסטם הפיננסי, הודיעה על שיתוף פעולה עם Westlake Financial‏, חברת פינטק (FinTech) הפועלת בתחום הרכב ומנהלת נכסים בהיקף של כ-24 מיליארד דולר שמקורם בחוזים למכירות רכבים בתשלומים באמצעות רשת בפריסה ארצית של סוכנויות לכלי רכב חדשים ומשומשים.

באמצעות שיתוף הפעולה הנרחב של 2 החברות, הסוכנויות השותפות של Westlake - הכוללות את שתי קבוצות הסוכנויות המובילות בארה"ב וכ-14,000 הסוכנויות הפועלות תחת הזיכיון, יקבלו גישה למוצר ‎הטכנולוגי של פאגאיה ‎לקבלת החלטות אשראי. בעזרת השימוש בפלטפורמה החדשנית מובלת הטכנולוגיה לניתוחי אשראי של‎ פאגאיה, השותפות עם Westlake תשפר את חווית רכישת הרכב ויצירת יותר הלוואות ליותר לקוחות. 

"דירוגי האשראי של פאגאיה מאוד משלימים את מודל קבלת ההחלטות של WestLake״ ציין כריס אורבן, סגן נשיא בכיר לסיכון של WestLake Financial. ״השימוש בשני המודלים מאפשר לנו לספק את האישור התחרותי ביותר עבור הסוכנויות ולממן יותר הלוואות״. שיתוף הפעולה שהוכרז היום מבוסס על תוכנית פיילוט שהופעלה בהצלחה ב-2021. התוכנית נועדה להרחיב את הגישה למימון רכב עבור לקוחותיהם של שניים מקמעונאי הרכב המוכרים ביותר בארה"ב, והתמקדה במתן גישה משופרת למימון רכב לצרכנים יומיומיים. 

בידי שותפי הרכב של‎ פאגאיה היכולת לקבל החלטות אשראי מהירות ומדויקות יותר, להרחיב את היצע המוצרים הקיים שלהם תוך שיפור חווית הלקוח, ובסופו של דבר להגדיל  רכישות כלי רכב‎. בנוסף, מכיוון שפאגאיה ‎פועלת על פי מודל מימון מראש מלא (pre-funded) באמצעות הון שגויס לפני יצירת ההלוואות, שותפי הרכב של‎ פאגאיה ‎יכולים לאשר הלוואות נוספות מבלי להשתמש בכספי המאזנים שלהם‎.

"‎בשוק אשראי שבו התחרות הולכת וגוברת‎, פאגאיה ‎עוזרת לשותפים שלנו לאשר יותר הלוואות, וכך מאפשרת לסוכנויות שלהם למכור יותר מכוניות ומשאיות. אנו גאים בחיזוק מערכת היחסים שלנו עם הצוות המדהים של Westlake Financial תוך הרחבת עסקי הרכב שלנו", אומר גל קרובינר, מייסד-שותף ומנכ"ל‎ פאגאיה. ‎"‎באמצעות שיתוף הפעולה הנרחב הזה ניצור אינטגרציה בין רשת ההלוואות שלנו, שהיא דו-צדדית ומבוססת טכנולוגיה, לבין אלפי סוכנויות הרכב וקבוצות הסוכנויות של Westlake, שתאיץ את צמיחת מוצר הרכב שלנו ואת נוכחותנו בסוכנויות רכב ברחבי ארה"ב‎". 

"‎אנחנו שמחים למנף את‎ פאגאיה ‎בסוכנויות נוספות שלנו ולמקסם את חווית המימון עבור רוכשי רכב", אומר דון האנקי, יו"ר הדירקטוריון של ‎Hankey Group‏, ‎קבוצת האם של ‎Westlake Financial ‎. ״טכנולוגיית הבינה המלאכותית ‎ורשת ההלוואות הדו-צדדית של פאגאיה מאפשרות לנו לפתוח הזדמנויות חדשות בפני הצוות שלנו ולבצע עסקאות באופן שוטף וחלק, אשר בסופו של דבר עוזרות לסוכנויות הרכב שלנו למכור יותר, וללקוחות שלנו לקבל אישור מהיר יותר".  

x