סיפיה וויז׳ן יותר ממכפילה את מספר הדגמים בקרב יצרנית הרכב Chery עם זכייתה ב-10 דגמים נוספים

מספר הדגמים בהם תוטמע טכנולוגיית החברה מזנק בכ-78% מתחילת השנה ל-50 דגמי רכב עם 8 יצרניות רכב

 

 

 
Photo Mohamed Ahmed Soliman Dreamstime.comPhoto Mohamed Ahmed Soliman Dreamstime.com
 

אדם כהן
LinkedinFacebookTwitter Whatsapp
12/09/2023

סיפיה וויז'ן בע"מ ("סיפיה", ת"א: סיפיה; CPIA), חברת אוטו-טק המפתחת ומשווקת טכנולוגיות ומערכות מתקדמות מבוססות AI לניטור נהג ופנים הרכב ליצרניות רכבים, מדווחת היום כי זכתה במכרז נוסף של יצרנית הרכב הסינית Chery, אחת מיצואניות הרכב המובילות בסין.  במסגרת הזכייה, תוטמע מערכת ה-Driver Sense  לניטור נהג של החברה ב-10 דגמי רכב נוספים (Design Wins) המצטרפים ל-8 דגמים אחרים של Chery בהם כבר זכתה סיפיה (סה"כ 18 דגמים). הדגמים מיועדים לשיווק ברחבי העולם, וצפויים להיכנס לייצור סידרתי (SOP) במהלך שנת 2024, כאשר ההשפעה על הכנסות החברה צפויה לחול בהתאם. המערכת תותקן על גבי שבב (SoC) של Qualcomm.  עם זכייה זאת, לסיפיה זכיות ב-50 דגמי רכב, על גבי 12 פלטפורמות, עם 8 יצרניות רכב שונות (OEM), מארה"ב, אירופה וסין.

יהודה הולצמן, מנכ"ל סיפיה ציין: "סיפיה נמצאת בצמיחה מואצת עם עליה חדה במספר הדגמים ויצרניות הרכב שמטמיעות את הטכנולוגיה של החברה. זכיה זו, משלימה צמיחה של כ-78% מתחילת השנה במספר הדגמים הכולל בהם תותקן המערכת של סיפיה וצפויה להעלות את מספר הרכבים שיעלו על הכביש עם הטכנולוגיה של סיפיה כבר בשנה הבאה. צמיחה זו בהיקף דגמי הרכב בהם תוטמע הטכנולוגיה של סיפיה מייצגת את האמון של יצרניות רכב מובילות בטכנולוגיה מצילת החיים של החברה״. 

הטכנולוגיה המתקדמת של סיפיה מבוססת על ראייה ממוחשבת ובינה מלאכותית במטרה להעריך את התנהגות הנהג בזמן אמת, באמצעות מעקב אחר תווי הפנים ומצב הנהג על בסיס זיהוי סממנים חזותיים, כגון מיקום הראש, כיוון מבט, מנח הנהג והתנהגותו, בכדי לזהות אם הנהג ממוקד בדרך, מוסח או עייף, אוחז בטלפון תוך כדי נהיגה ועוד. פעילות החברה נתמכת בצורה חיובית ברגולציה המתפתחת ברחבי העולם בתחום, שמביאה לביקוש גובר לפתרונות ניטור פנים-רכב מצילות חיים.

x