הוועד האולימפי בישראל חתם על הסכם חסות עם קבוצת "שיכון ובינוי" למשך כ-5 שנים

 

 

 
צילום: משה עמיתצילום: משה עמית
 

מורן שקד
LinkedinFacebookTwitter Whatsapp
20/09/2023

הוועד האולימפי בישראל וקבוצת שיכון ובינוי חתמו על הסכם שיתוף פעולה למשך כ-5 שנים, במהלכן יתקיימו המשחקים האולימפיים בפריז ביולי 2024  ובלוס אנג'לס ביולי 2028.

שיתוף הפעולה יביא לידי ביטוי את הערכים המובילים של שני הגופים ויספר את סיפור המצוינות של החברה הישראלית. 

כחלק מבנייה אסטרטגית של החסות, הוועד האולימפי בישראל יחבור למהלכי הדגל של קבוצת שיכון ובינוי בשנים הקרובות, בשילוב חסויות אישיות לספורטאים אולימפיים מובילים. הספורטאיות והספורטאים, יקבלו תמיכה כספית במטרה לסייע להם בהגשמת היעדים הספורטיביים שלהם וכן להתפתח בזירות פיננסיות, לסייע בדאגה לעתידם בכל הקשור לפרויקטים למגורים.

תמיר כהן, מנכ"ל קבוצת שיכון ובינוי: "אנו גאים לתת חסות לוועד האולימפי בישראל ושמחים על שיתוף הפעולה אשר נרקם בין הגופים. שיכון ובינוי החליטה לתת חסות לוועד האולימפי, שהוא חוד החנית של הספורט בישראל, משום שאנו מאמינים שהספורט הוא חלק חשוב מהחברה ותורם תרומה משמעותית לאוכלוסיות רחבות בכל רחבי הארץ.

שיכון ובינוי והספורטאים הישראלים חולקים ערכים משותפים של נחישות, מחויבות וחתירה למצוינות, ואנו מאמינים שעלינו לתמוך בהם ולספק להם את הכלים הנדרשים כדי להשיג מטרותיהם. "כחברה שבנתה את מדינת ישראל הלכה למעשה, וממשיכה לפתח אותה גם בימים אלה, חשוב לנו שערכי המצוינות יקבלו ביטוי גם באירוע הבינלאומי החשוב בעולם.

אנו מאמינים שהמהלך הזה הוא צעד חשוב בדרך להצלחה ולתרומה רבה יותר לחברה ולמדינה, ונמשיך להשקיע מאמץ ומשאבים כדי לשמר ולפתח את הספורט בארץ ולסייע לספורטאים שלנו להצליח ולייצג את ישראל בכבוד ברחבי העולם".

יעל ארד יו"ר הוועד האולימפי בישראל: "אנחנו גאים על הצטרפותה של קבוצת שיכון ובינוי למשפחה האולימפית ועל הבחירה של הנהלת החברה לתמוך במשלחת ישראל למשחקים האולימפיים עד ללוס אנג'לס 2028

כחברה ישראלית אשר שורשיה נטועים עמוק בהיסטוריה של מדינת ישראל, החיבור לספורט האולימפי ולמצוינות ישראלית המורכבת מכל חלקי החברה שלנו,  היא אך טבעית. 

שיתוף הפעולה הזה יאפשר לנו להגדיל את התמיכה בהכנות האולימפיות לפריז  2024 ולשמור על יציבות תזרימית ולצד זה את לטפח את הכנות הטרום אולימפיות של הנוער שלנו ללוס אנג'לס 2028

x