מתחם חדש לתעשייה יוקם באשקלון

המתחם לשימושים מעורבים בהיקף של כ- 50,000 מ"ר נרכש בשווי של כ- 115 מיליון שקלים

 

 
צילום:  n3drealצילום: n3dreal
 

נטלי גרין
LinkedinFacebookTwitter Whatsapp
04/10/2023

חברת YUKA PARK לייזום, בנייה ושיווק של מתחמי תעשייה רב-שימושיים ברחבי הארץ, רכשה ביחד עם  חברת סינקו מקבוצת סי גרופ,  קרקע של 21 דונם. הרכישה מבעלי קרקע פרטיים באזור התעשיה הצפוני של אשקלון, הסמוך לשכונת עיר היין.

החברה שילמה על הקרקע כ 115 מיליון שקלים [לפני מע"מ].

על הקרקע שנרכשה, החברה מתכוונת להקים מתחם תעשייה מעורב שימושים לתעשייה קלה, מסחר, מלאכה ואחסנה. הפרויקט ייבנה בהיקף של כ 50,000 מ"ר ויכלול  3 קומות- קומת קרקע ועוד שתי קומות מעליה.

בפרויקט ישווקו יחידות בגדלים שונים של 150-300 מ"ר, המיועדים לבעלי עסקים, משתמשי קצה ומשקיעים. החברה מעריכה כי  היקף ההכנסות מהפרויקט יעמוד על כ 500 מיליון ש"ח והיתר הבניה צפוי להתקבל בעוד כשנה.

הפרויקט מתוכנן באופן פונקציונלי כאשר בכל הקומות במתחם קיימת גישה מרווחת ונוחה של משאיות ליחידות לפריקה וטעינה. היחידות משלבות אולמות מסחר ותצוגה וכן שטחים לתעשייה.

בשנה האחרונה רכשה YUKA PARK קרקעות להקמת ארבעה מתחמי תעשייה רב שימושיים נוספים בעפולה, באר שבע, אופקים ואשקלון.  לחברה שותפויות עם חברות נדל"ן נוספות דוגמת קרסו, קבוצת יובלים ועוד. החברה מתמקדת ברכישת קרקעות להקמת פרויקטים עבור מתחמי תעשייה רב שימושיים הנמצאות בסמיכות לשכונות מגורים מתוך הבנה כי תעסוקה ומסחר נדרשים היום במרחק קצר ובקרבת מגורים וכי קיים מחסור משמעותי בבנייה בתחום.

חוה מיכאלי, מנכ"לית YUKA PARK: "אנו מאמינים בצורך במתחמי תעשייה רב-שימושיים בכל הארץ ושואפים להקים בית לעסקים במתחמים כאלה בכל עיר גדולה.  מתחמים רב שימושיים הם העתיד של התעשייה בישראל, מאחר והם בנויים באופן ורסטילי ויודעים להוות בית למגוון רחב של עסקים במתחם אחד. אשקלון הופכת אט אט למטרופולין בדרום הארץ עם תכניות פיתוח רבות למגורים, תעסוקה ונופש".
את הקונים בעסקה ליוו משרד עוה"ד גולדפרב זליגמן ומשרד עוה"ד גינדי כספי ואת המוכרים ליווה עו"ד שאול צור.

x