ממשיכים להקצות בהערכות מוגברת אוטובוסים ונהגים רבים שגויסו למאמץ הלאומי

עקב המצב הביטחוני ובהתאם להנחיות כוחות הביטחון

 

 

 
Image by naeim a from PixabayImage by naeim a from Pixabay
 

משרד התחבורה והבטיחות בדרכים
LinkedinFacebookTwitter Whatsapp
08/10/2023

עקב המצב הביטחוני ובהתאם להנחיות כוחות הביטחון, משרד התחבורה ממשיך להקצות בהערכות מוגברת אוטובוסים ונהגים רבים שגויסו למאמץ הלאומי. על כן, צפוי דילול משמעותי ביותר בשירותי התחבורה הציבורית בכל רחבי הארץ. על הציבור להימנע מנסיעות שאינן חיוניות ולדחות את נסיעותיו

משרד התחבורה והבטיחות בדרכים פועל בהתאם להנחיות משרד הביטחון ולנוכח המצב הביטחוני יופחת באופן משמעותי היקף שירותי התחבורה הציבורית בכל רחבי הארץ. הציבור נדרש להימנע מנסיעות שאינן חיוניות.

בהתאם להנחיית משרד הביטחון, הרשות הארצית לתחבורה ציבורית הקצתה אוטובוסים ונהגים לסיוע בשינוע כוח אדם בהתאם לצרכי הצבא בהערכות מוגברת.

לא יופעלו קווי תחבורה ציבורית באזור עוטף עזה, באזור שבין אשקלון ובאר שבע, כולל נתיבות, שדרות ואופקים, כמו כן, לא יופעל שירות ממרכז הארץ לישובים אלו. 

בערים אשקלון ובאר שבע לא יופעל השירות העירוני. 

מאחר ועל פי הנחיות פיקוד העורף לא יתקיימו היום לימודים בכלל מוסדות החינוך בארץ, לא יופעלו היום קווי התלמידים והקווים לאוניברסיטאות.

שירות רכבות השירות בין אשקלון ובאר שבע אינו פועל, בהנחיית פיקוד העורף. בין אשקלון ובנימינה פועל השירות כסדרו. בין דימונה ובאר שבע לא יופעל השירות. השירות בין תחנות משה דיין והרצליה ידולל. לא יופעלו תגבורי הרכבות בין בית שמש ולוד. 

שירות הרכבת הקלה בגוש דן יופעל במתכונת חלקית. בתחנות תל אביב- יפו יופעל שירות כל רבע שעה, בשאר התחנות יופעל שירות כל חצי שעה.

שירותי ההיסעים של הנתיב המהיר יופעלו במתכונת מצומצמת, בשיטת "מתמלא ויוצא".

כמו כן, יתכנו שינויים בשעות פעילות עמדות "על הקו", יש לפנות למוקדי המידע הטלפוני של מפעילי התחבורה הציבורית הרלוונטיים, לקבל מידע עדכני.
x