לקוחות, בעלי המניות ועובדי בנק ההשקעות Jefferies תרמו 51.5 מיליון ש"ח לסיוע הומניטרי לישראל

 

 

 
Photo Awargula DreamstimePhoto Awargula Dreamstime
 

אדם כהן
LinkedinFacebookTwitter Whatsapp
12/10/2023

בנק ההשקעות ג'פריס דיווח כי הודות לנדיבות לקוחותיו, שותפיו ועובדיו, יתרום 51.5 מיליון ש"ח (כ-13 מיליון דולר) ל-10 עמותות בכדי לספק סיוע הומניטרי קריטי לאלו אשר נפגעו מהאלימות והטרור של השבוע האחרון בישראל.

במסגרת יום המסחר של הבנק, Doing Good Trading Day, שנערך ב-10 באוקטובר 2023, גויסו תרומות מעמלות מסחר נטו בגין מסחר בניירות ערך ובנכסים וניירות ערך בעלי הכנסה קבועה וכן מיותר מ-5,500 עובדי ג'פריס.

ריץ' הנדלר מנכ"ל ג'פריס, ובריאן פרידמן נשיא ג'פריס מסרו: "אנו גאים בלקוחות, בעובדים השותפים ובחברים שלנו אשר התאחדו פעם נוספת בכדי לספק סיוע לאלו הזקוקים לכך בעקבות האלימות והטרור של השבוע האחרון בישראל. אנו מצפים כי התרומה שלנו, בהיקף של כ-34 מיליון ש"ח תתמוך בהצלת חיים ובמאמצי הסיוע של 10 הארגונים הללו."

הבנק דיווח על תרומה נוספת בהיקף של 17.5 מיליון ש"ח: מייק בלומברג ישווה את התרומה בסך 2 מיליון דולר למגן דוד אדום, ומארק ואריקה גרשון ישוו את התרומה בסך 2 מיליון דולר לאיחוד הצלה. בנוסף גויסו 400,000 דולר נוספים מהעובדים-השותפים של הבנק ומלקוחותיו.

פירוט התרומות:

בנק ההשקעות ג'פריס מחויב לביצוע שינויים שישפרו את הקהילה הגלובלית שלנו. בחמש השנים האחרונות, תרמנו יותר מ-60 מיליון דולר לקהילות נזקקות, כולל מאמצי סיוע לאוקראינה, מאווי, טקסס, האיטי, אפגניסטן, טונגה, COVID-19, אוסטרליה, ומאות עמותות המקדמות גיוון והכלה, הגנה וקיום הסביבה שלנו, ומספקות שירותי סיוע ותמיכה קריטיים.

x