סיילספורס תורמת 3 מיליון דולר למען ישראל

 

 

 
Image by Gerd Altmann from PixabayImage by Gerd Altmann from Pixabay
 

מיכאל לוי
LinkedinFacebookTwitter Whatsapp
12/10/2023

חברת סיילספורס עוקבת מקרוב אחר ההתפתחויות המחרידות ושוברות הלב המתרחשות בישראל בשבוע האחרון, והיא מחבקת את עובדיה בישראל ותומכת בהם בשעה קשה זו. החברה הודיעה על תרומה משמעותית של 3 מיליון דולרים על מנת לסייע בצרכים המיידיים  שנוצרו בעקבות מתקפת הטרור ומלחמת חמאס-ישראל. הכסף נתרם ל-3 ארגונים ישראלים ובינלאומיים: איחוד הצלה, העמותה להצלת הילד, ולעמותה לעזרה מיידית לניצולי שואה, וזאת על מנת לספק סיוע בסיסי, מזון, ציוד ותמיכה נפשית לנפגעים.
 
בהודעת התמיכה בישראל שפרסמה החברה, נכתב: "מתקפת הטרור של חמאס על ישראל היא מחרידה ושוברת לב. כל כך הרבה חיים של חפים מפשע נלקחו באופן טרגי על ידי מעשי האלימות הבלתי אנושיים הללו נגד אזרחים וקהילות בישראל. ליבנו עם הקורבנות, יקיריהם וקהילותיהם, כמו גם עם עמיתינו, המשפחות והחברים שלנו שחיים באזור. אנו מתאבלים על אובדן חייהם של חפים מפשע.
 
הבריאות והבטחון של העובדים שלנו, משפחותיהם ויקיריהם הינה בראש סדר העדיפויות שלנו, ואנו פועלים כדי לתמוך בהם ולספק כל סיוע שהם צריכים".
 
אפרת רפופורט, מנכ"לית מרכז הפיתוח של סיילספורס ישראל: "אנו שבורי לב מאירועי הימים האחרונים בישראל וממעשי האכזריות הבלתי נתפסים של ארגון הטרור, חמאס. ליבנו עם משפחות ההרוגים, הנעדרים והחטופים ואנחנו בטוחים שישראל תתגבר ותביס את אלה הרוצים לכלותה. ברגעי משבר שכאלה, אני גאה מתמיד לעבוד בחברה שתומכת בעובדיה ורואה בנתינה ועזרה לזולת ערך עליון. אני רוצה להודות לכל העובדים שלנו שהם או בני משפחותיהם יצאו למילואים, ולמאות העובדים שנרתמו להתנדב בארגוני ההצלה הסיוע והבטחון ולעזור, ולאלה שכבר ימים אוספים ציוד, אוכל ומצרכים בסיסיים ותורמים מזמנם על מנת לתמוך במשפחות בדרום ובחיילים שלנו. אין לנו ארץ אחרת".
x