נקסט ויז׳ן מדווחת היום על קבלת הזמנה בהיקף של 17 מיליון דולר

עסקה זו מהווה עסקת המשך מלקוח קיים המשתמש במוצרי החברה; מתחילת השנה דיווחה החברה על 13 עסקאות החוצות את רף הדיווח עם תמורה כוללת של כ-51.2 מיליון דולר

 

 

 
חן גולן, יו״ר דירקטוריון נקסט ויז׳ן, צילום: נועם אשלחן גולן, יו״ר דירקטוריון נקסט ויז׳ן, צילום: נועם אשל
 

עומר רגב
LinkedinFacebookTwitter Whatsapp
12/10/2023

נקסט ויז'ן חברה טכנולוגית המפתחת, מייצרת ומשווקת פתרון צילומי, יום ולילה מיוצב לכלים קרקעיים ואוויריים כדוגמת מיקרו ומיני מזל"טים ורחפנים, בעלות יחס משקל/גודל וביצועים מהטובים בעולם, מדווחת היום על קבלת ההזמנה לרכישת מצלמות ומוצרים נוספים של החברה בתמורה לסך כולל של 17 מיליון דולר.

נקסט ויז'ן תספק ההזמנה החל מהרבעון השלישי של 2024 ועד לרבעון השלישי של 2025. שיעור של 10% מהתמורה תשולם כמקדמה בכפוף לתנאים האמורים בהזמנה. יתרת התמורה תשולם במועדים שונים, בהתאם למועדי אספקת המוצרים כפי שנקבעו בהזמנה. 

חן גולן, יו"ר נקסט ויז'ן: "נקסט ויז'ן מרכינה את ראשה ומשתתפת בצער המשפחות השכולות ומחזקת את ידי משפחות האזרחים והחיילים הנעדרים והחטופים. החברה נרתמת למערכה ע"י הגברת הספק הייצור על מנת שנוכל לתת מענה ולעמוד בביקושים מצד כוחות הביטחון הישראליים בתקופה קשה זו".

מתחילת השנה דיווחה החברה על 13 עסקאות מהותיות למכירת מצלמות ומוצרים נוספים, החוצות את רף הדיווח עסקאות אלה מסתכמות להיקף כולל של כ-51.2 מיליון דולר. עסקאות אלה הן רק חלק מההזמנות השוטפות שמקבלת החברה במהלך השנה מלקוחות קיימים וחדשים. 

x