כלל ביטוח ופיננסים מקימה קרן תמיכה בסך של 10 מיליון ₪ לסיוע למבוטחים

תומכת במאמץ הלאומי

 

 

 
יורם נוה, מנכ״ל כלל ביטוח ופיננסים, צילום: סיון פרג׳יורם נוה, מנכ״ל כלל ביטוח ופיננסים, צילום: סיון פרג׳
 

מורן שקד
LinkedinFacebookTwitter Whatsapp
17/10/2023

הקרן תעניק סיוע למבוטחי החברה, בשטחים הנפגעים, בגין נזקים שנגרמו עקב המלחמה שאינן מכוסים במסגרת הפוליסות ולא ניתן להם מענה על ידי המדינה.

ביום הראשון ללחימה הגדילה כלל את תקציב התרומות שלה ותרמה מאות אלפי שקלים ללוחמים ולאזרחים.

מרכז החוסן של כלל פתוח ועומד לרשות כל הציבור בישראל, ומסייע בהתמודדות עם מצוקות וחרדות באמצעות עמותות המעניקות סיוע ומענה מקצועי, כגון: ער"ן ונט"ל.
 
קבוצת כלל ביטוח ופיננסים, כחברה מוסדית ישראלית פועלת בכל הממשקים, מול כל מחזיקי העניין שלה, לתת כתף איתנה, במאמץ הלאומי לשמירת חוסנה של מדינת ישראל.

החברה הקימה קרן תמיכה בסך 10 מיליון ₪ לסיוע למבוטחים בגין נזקי מלחמה ביטוחיים. הקרן תעניק סיוע למבוטחי החברה, בשטחים הנפגעים, בגין נזקים שנגרמו עקב המלחמה שאינן מכוסים במסגרת הפוליסות ולא ניתן להם מענה על ידי המדינה.

בנוסף, כבר ביום הראשון ללחימה הגדילה כלל את תקציב התרומות שלה ותרמה מאות אלפי שקלים לעמותות וארגונים משמעותיים הפועלים לסייע ללוחמינו בשטח - בתי חולים, שירותי הצלה ויחידות סדיר, מילואים ומשטרה בחזית.
 
מרכז החוסן של כלל פתוח ועומד לרשות כל הציבור בישראל, באפליקציה ובאתר (https://www.clalbit.co.il/hosen/), ומסייע בהתמודדות עם מצוקות וחרדות באמצעות עמותות המעניקות סיוע ומענה מקצועי, כגון: ער"ן ונט"ל, והוא זמין בכל עת, וחיוני בייחוד בימים מורכבים ולא פשוטים אלה לכל אחת ואחד.
 
יורם נוה, מנכ"ל כלל ביטוח ופיננסים, מסר: "ימים כואבים ובלתי נתפסים עוברים על המדינה. בשעה קשה זו, אנו רואים את עם ישראל במלוא תפארתו, מלוכד, איתן, ומפגין אומץ יוצא דופן, נתינה וערבות הדדית. קבוצת כלל ביטוח ופיננסים נקטה בשורת פעולות נרחבת מול כל מחזיקי העניין שלה ושותפה במאמץ הלאומי לשמירת חוסנה של מדינת ישראל, כי רק יחד ננצח".
x