חברת COBRA תתרום לכיתות הכוננות בצפון הארץ 100 מערכות מתקדמות PROOF FR400

מצלמות רכב משולבות המחוברות לאפליקציה ומשמשות כמצלמות דרך ומצלמות ניטור והתראה מרחוק מכל מקום 24/7, לרבות מצבים חריגים בקרבת הרכב בזמן אמת

 

 

 
חברת COBRA, צילום: שיווק קוברהחברת COBRA, צילום: שיווק קוברה
 

אדם כהן
LinkedinFacebookTwitter Whatsapp
17/10/2023

חברת COBRA תתרום לכיתות הכוננות בצפון הארץ, 100 מערכות מתקדמות PROOF FR400, מצלמות רכב המשלבות מספר תכונות במוצר אחד ובראשן מצלמת דרך ומצלמת ניטור מרחוק 24/7. זאת בכדי שיתמכו בפעילותן הקריטית והחיונית של כיתות הכוננות. היקף התרומה נאמד במאות אלפי שקלים.                           
מצלמות אלה מיועדות לספק עוד עיניים לשמירה על ביטחון התושבים ביישובים השונים, באמצעות יכולות טכנולוגיות גבוהות לנטר את החוץ בכל זמן נתון ומכל מקום בעולם. בנוסף, מאפשרות התראה על על פעילות חריגה 24/7, איתור מיקום מדויק של הרכב בזמן אמת, תיעוד החוץ בזמן החניה, תיעוד הנסיעה במצלמה קדמית ואחורית ותכונות נוספות, העשויות לתרום רבות לרמת המוכנות והדריכות ביישובים השונים, במיוחד בימים מתוחים אלה. 

רעות דיין מחברת COBRA מציינת, "אנו רתומים לסייע ככל שנדרש לעורף ולכלל אזרחי ישראל כשלעיננו ניצבת מטרה אחת והיא לנצח. טכנולוגיית ה proof תגביר את רמת מוכנותם של כיתות הכוננות ביישובים השונים בגזרת הצפון ותספק מעטפת ניטור טכנולוגית להרחבת וחיזוק טווח הראיה לצד הגברת יכולות התיעוד בזמן אמת. המערכת המקושרת לאפליקציה ייעודית, מאפשרת תצפית על החוץ מהנייד, בכל זמן נתון ומכל מקום, במטרה להגביר ערנות ולמזער הפתעות בלתי צפויות. במקביל, בכל פעילות חשודה כדוגמת חדירת מחבלים, לחיצה על כפתור השיתוף במצלמה, תלכוד 2 תמונות סטילס ווידאו קצר לשיתוף מהיר בקבוצות הוואטס אפ, או עם כוחות חילוץ והצלה, כך שיש לכך ערך מודיעיני רב".

עוד הוסיפה דיין, "יכולות התראתה על פעילות חריגה בזמן אמת 24/7 מוכחות ובכך, טמון כוחה. בשבוע האחרון הוצף המוקד שלנו באינספור עדויות מצמררות של לקוחות אשר שהו באירועי העוטף וחייהם ניצלו בנס באמצעות פיצ'ר שיתוף המיקום בזמן אמת, שאפשר את איתורם וחילוצם בעודם חיים. בנוסף, לא מעט מהתיעודים והתמונות מהטבח הנוראי שהציפו את הרשתות החברתיות, תועדו ממצלמות PROOF בזמן החניה כשהרכבים אינם מונעים-מידע יקר שסייע לשפוך אור להשלמת התמונה הכוללת. חשוב לזכור שגם כמצלמת דרך, כל הנסיעה מתועדת במצלמות קדמית ואחורית, מאפשרת לשתף דרך האפליקציה ומספקת מענה בזמן אמת גם לארועים רכובים. המציאות עמה אנו מתמודדים, מחייבת אותנו להעזר בכל טכנולוגיה קיימת בכדי להבטיח שאירועים דומים לא ישנו, כך שיצרנו כבר קשר ראשוני עם גורמים בכיתות הכוננות לקידום המהלך". 

x