נאייקס בעדכון לאור המלחמה בישראל - לא צפויה השפעה מהותית

 

 

 
יאיר נחמד, מנכ״ל החברה ויו״ר הדירקטוריון, צילום: מסופוני נאייקסיאיר נחמד, מנכ״ל החברה ויו״ר הדירקטוריון, צילום: מסופוני נאייקס
 

עומר רגב
LinkedinFacebookTwitter Whatsapp
18/10/2023

נאיייקס, פלטפורמת מסחר גלובלית לעסקים, הודיעה כי היא ביצעה הערכה של השפעת המלחמה על פעילותה, וכי הערכה זו מובילה למסקנה כי נכון למועד זה המלחמה לא משפיעה באופן מהותי על פעילותה העסקית של החברה, וכי בשלב זה לא צפויה השפעה שלילית על הפעילות העסקית השוטפת של החברה.

על פי ניתוח המצב, אין הפרעות מהותיות נוכחיות או צפויות בהמשכיותה העסקית של החברה, שרשרת האספקה, מכירות של מוצרים או שירותים, צבר הזמנות או פרודוקטיביות העובדים. בעוד שמרכז המו"פ של החברה ממוקם בישראל, רק כ-8% מהכנסותיה נובעות מישראל, וכרגע הכנסות אלו לא צפויות להיות מושפעות מהותית מהמלחמה.
 
יאיר נחמד, מייסד שותף ומנכ"ל Nayax מסר בתגובה: "אנחנו שבורי לב ממעשי האלימות והטרור הנוראיים שהתרחשו בישראל. כמו תמיד, האחריות הראשונה שלנו בתקופה חסרת ודאות זו היא הבריאות והבטיחות של עובדינו ומשפחותיהם. אנו מוסרים את תנחומינו העמוקים לכל האנשים והמשפחות שנפגעו ואיבדו את יקיריהם. אנו מקווים לחזרתם הבטוחה והמהירה של כל בני הערובה. מחשבותינו עם עובדינו ולקוחותינו בישראל.

האסטרטגיה ותוכניות הצמיחה ארוכות הטווח שלנו ממשיכות במסלולן".
x