אלטשולר שחם הקימו מרכז סיוע למפוני עוטף עזה והדרום

מרכז "עוטפים באהבה" הוקם במטרה לספק מענה מיידי לתושבים שפונו מבתיהם. החברה קוראת לעוד תושבים להגיע ולהצטייד

 

 

 
מרכז עוטפים באהבה של אלטשולר שחם באירוע עם נבחרת ישראל, צילום: נוי אורןמרכז עוטפים באהבה של אלטשולר שחם באירוע עם נבחרת ישראל, צילום: נוי אורן
 

נטלי גרין
LinkedinFacebookTwitter Whatsapp
19/10/2023

בית ההשקעות אלטשולר שחם, הקים את "עוטפים באהבה" – מרכז סיוע למען תושבי עוטף עזה ותושבי יישובי הדרום שפונו מבתיהם. החברה החלה את הפרויקט מיד עם פרוץ המלחמה עם אימוץ של כ-300 משפחות ששוכנו במלון לאונרדו ברמת החייל הממוקם בסמוך למשרדי החברה. לאחר מספר ימים של עשייה, הפרויקט תפס תאוצה והתרחב משמעותית לכלל המפונים, זאת לצד גידול משמעותי במספר המתנדבים ובהיקף תרומות  המוצרים.

במרכז "עוטפים באהבה" ניתן למצוא מגוון מוצרים כמו ביגוד, נעלים, משחקים, צעצועים, יצירות, טואלטיקה, ספרים ועוד. בנוסף, מתנדבים רבים מגיעים לספק שירותים המקלים על המפונים כגון גננות המייצרות הפעלה ושגרה לילדים, מסאג'ים, דיקור סיני, טיפולים קוסמטיים, ועוד. 

מדי יום נערכים מפגשים מרגשים ואירועים שונים לעידוד האווירה כמו למשל ציון ימי הולדת ואף חגיגת בר מצווה לאחד מילדי המפונים, התקיים מפגש מרגש עם נבחרת ישראל בכדורגל. מרגש במיוחד לראות בין המתנדבים גם את מפוני הדרום אשר מגיעים להתנדב בעצמם במיזם, שכן זה מסייע להם להרגיש שגם הם חלק מהמאמץ הלאומי.

חן אלטשולר, מבעלי בית ההשקעות: "הקמנו את מרכז הסיוע במטרה לייצר מענה מיידי לכל התושבים שפונו מביתם, ולצייד אותם בכל מה שצריך החל ממוצרים חיוניים כמו ביגוד הנעלה וטואלטיקה ועד למוצרי פנאי כמו צעצועים, ספרים וממתקים. אנו גאים על ההירתמות חסרת התקדים של עובדי אלטשולר שחם ושל המתנדבים הרבים שמגיעים כל יום לחמ"ל ונותנים מעצמם ומזמנם. אלטשולר שחם קוראת לכל המפונים מעוטף עזה ומיישובי הדרום שזקוקים לציוד, שקט, קפה או פשוט רגע של שהייה נעימה, להגיע".


כתובת: הברזל 19 א', רמת החייל, תל אביב, קומה 2.

שעות פתיחה: ראשון -שבת: 9:00-17:00.

מרכז עוטפים באהבה של אלטשולר שחם - תושבות הדרום במניקור / צילום: באדיבות אלטשולר שחם

x