עלייה של 200% בדרישה לציוד תקשורת

קבוצת YTCOM, המספקת פתרונות תקשורת מתקדמים ומגוון שירותים בתחום התקשורת בטכנולוגיה חדשנית, בדגש על על ארגוני חירום ומגיבים ראשונים, מדווחת על עלייה של 200% בפניות לרכישה והשכרה של ציוד מערכות קשר בשבוע האחרון.

 

 

 
Image by Gerd Altmann from PixabayImage by Gerd Altmann from Pixabay
 

אדם כהן
LinkedinFacebookTwitter Whatsapp
22/10/2023

לצד הבהלה להצטיידות בנשק וציוד טקטי אחר, יותר ויותר גופים מוסדיים ופרטיים מצטיידים במערכות ומכשירי קשר, כדי לספק הגנה וביטחון מרביים. קבוצת YTCOM, המספקת פתרונות תקשורת מתקדמים ומגוון שירותים בתחום התקשורת בטכנולוגיה חדשנית, בדגש על על ארגוני חירום ומגיבים ראשונים, מדווחת על עלייה של 200% בפניות לרכישה והשכרה של ציוד מערכות קשר בשבוע האחרון.

קבוצת YTCOM, על כל חברות הקבוצה (ארומיד, 911 עדי תקשורת, חב"א ועוד) מספקת בימים אלה מערכות תקשורת בחירום עבור הצבא, משטרה, פיקקוד העורף, כיבוי אש, מד"א, זק"א, איחוד הצלה, הרבנות הראשית, וכן רשויות מקומיות. החברה מסייעת ומתגברת 24/7 את כל הכוחות בשטח. מדובר בפריסה רחבה בכל הארץ, צפון ודרום. גופי החירום וההצלה פנוי לעיבוי ותגבור הציוד.

בנוסף מקבלת הקבוצה פניות רבות  ממנהלי הביטחון של הרשויות הגדולות, מועצות מקומיות ועד כיתות הכוננות. במאות ייישובים הגבירו אבטחה ורכשו ציוד קשר טקטי שהקבוצה מספקת, כמו גם טכנולוגיות אחרות. כמו כן, מפעלים גדולים שמעוניינים לתת הגנה טובה יותר לעובדים ולמבנים וכן מגורמים נוספים, שמבקשים ציוד מכשירי קשר, מערכות כריזה ועוד.

לצד אופציית הרכישה, YTCOM מציעה שירות של השכרת מערכות תקשורת, לשימוש והפעלה מיידיים, בלי צורך לפנות לרישיון ממשרד התקשורת. השכרה מאפשרת זמינות מיידית ללא פרוצדורה מול משרדי הממשלה, תשלום מהיר וחיסכון בעלויות.

גבי שמלו, מנכ"ל YTCOM הוסיף: "מדובר במצב חירום גם בכל הקשור למערכות ופתרונות תקשורת. אנחנו עושים את מירב המאמצים לספק את הצרכים של כל לקוחותינו ובכל יום מתקבלות בקשות של לקוחות חדשים. הקבוצה מוגדרת כארגון לשעת חירום ומשכך אנו עובדים 24/7. משתדלים לעמוד בקצב ההזמנות והפניות מגורמים פרטיים, שלא מפסיק בשבוע האחרון".

קבוצת YTCOM שהינה זכיינית החשב הכללי למערכות ה-PTT, כולל תעדוף ברשת לכלל גופי הביטחון המאושרים על ידי המדינה, כוללת מספר חברות:

911 המתמקדת במערכות וציוד לרכבי ביטחון, מערכות כריזה, רחפנים ועוד.

ארומיד עובדת עם לקוחות ביטחוניים בתחומי מערכות קשר וחמ"לים; אולפני שידור ומערכות שו"ב; מערכות טקטיות.

עדי (ADI) מפיץ את מוצרי ZEBRA ומספק פתרונות ברקוד.

נירטל בפרויקטים ביטחוניים וטכנולוגיים ומיזמי תקשורת, בארץ ובחו"ל.

HBA ברובוטיקה ובאמצעים לפיזור הפגנות.

x