מזרחי טפחות מציע לנהגים שרכבם נפגע במלחמה - הלוואת גישור ברכישת רכב חדש או משומש עד קבלת הפיצוי ממס רכוש

 

 

 
Image by Thomas Huber from PixabayImage by Thomas Huber from Pixabay
 

אדם כהן
LinkedinFacebookTwitter Whatsapp
22/10/2023

מזרחי טפחות מציע לנהגים שרכבם נפגע במלחמה:

עד שהפיצוי ממס רכוש יגיע - קחו הלוואת גישור ללא ריבית והצמדה והזמינו בקבוצת UMI רכב חדש או מיד שנייה שיישלח לביתכם בתוך ימים ספורים.
 
את ההלוואה, עד לשיעור מימון של 100%, ניתן יהיה לפרוע אחרי שלושה חודשים, ללא עלות שבירה, ריבית והצמדה, או להמשיך אותה לתקופה של עד 60 חודשים, בריבית מועדפת ובלי עמלות.
 
לאחר שהודיע כי הקצה עשרות מיליוני שקלים עבור סיוע ותמיכה בתושבי העוטף בכלל והעיר שדרות וכפר עזה בפרט, וכן שיספוג את תשלום המשכנתה הקרוב לכל לקוחותיו תושבי שדרות ויישובי העוטף, יוצא היום מזרחי-טפחות ביוזמה משותפת וייחודית עם קבוצת UMI, הכוללת את החברות אוויס ודן-ליס, לטובת הנהגים שרכבם נפגע במהלך המלחמה.
 
במסגרת זו, יתאפשר למי שמבקשים להצטייד ברכב חלופי באופן מיידי – עוד לפני קבלת הפיצוי ממס רכוש, לקבל מהבנק – באמצעות חברת הבת מזרחי-טפחות ליסינג, הלוואת גישור בשיעור מימון של עד 100% לתקופה של 3 חודשים או עד לקבלת הפיצוי הממשלתי, ולרכוש ב-UMI והחברות הבנות שלה רכב חדש או מיד שנייה. מי שיהיו מעוניינים בכך, יוכלו להמשיך את ההלוואה לתקופה של עד 60 חודשים, בריבית מועדפת ובלי עמלות.
 
על מנת להבטיח שהתהליך כולו יהיה נוח ומהיר, יבצע הבנק את פעולת חיתום ההלוואה ואישורה מרחוק, בלי שהלקוחות יידרשו להגיע לסניף, ומי שיהיו מעוניינים בכך יוכלו לבצע גם את הרכישה מרחוק ולקבל את הרכב לביתם, ללא עלות נוספת.
 
פרטים נוספים ניתן למצוא באתר הבנק או בטלפון 076-8048099, ובכל אחד מסניפי UMI ואוויס.
x