אינגה גוטמן מונתה למנהלת לקוחות פלטינום בחטיבת ניהול העושר של ארבע עונות מקבוצת IBI

 

 

 
אינגה גוטמן, מנהלת בחטיבת ניהול העושר של ארבע עונות מקבוצת איביאי, צילום: אורי נמליךאינגה גוטמן, מנהלת בחטיבת ניהול העושר של ארבע עונות מקבוצת איביאי, צילום: אורי נמליך
 

עידו אסיאג
LinkedinFacebookTwitter Whatsapp
30/10/2023

ארבע עונות מקבוצת IBI מודיעה על מינויה של אינגה גוטמן למנהלת בחטיבת ניהול העושר של הקבוצה. גוטמן, בעלת ניסיון עשיר של כשני עשורים במערכת הפיננסית ובשוק ההון, תהיה אחראית על ניהול תיקי לקוחות פרמיום בחטיבה, המנוהלת על-ידי רוברט כרמלי.

במסגרת תפקידיה הקודמים כיהנה גוטמן, בין השאר, כסוחרת בכירה בחדר עסקאות, מט"ח ונגזרים בבנק הפועלים ומנהלת קשרי לקוחות בבנק השוויצרי UBS. גוטמן מחזיקה ברישיון ייעוץ ושיווק השקעות מטעם הרשות לני"ע ובוגרת תואר ראשון במדעי החברה מאוניברסיטת תל אביב ותואר שני (MBA) עם התמחות במימון ושוק ההון מטעם המכללה האקדמית אונו.  

רוברט כרמלי, מנהל חטיבת ניהול העושר של ארבע עונות: "הצטרפותה של גוטמן לצוות הניהול הבכיר של חטיבת ניהול העושר בארבע עונות מהווה צעד משמעותי ביישום האסטרטגיה שהתוותה הקבוצה להמשך צמיחתה ומיצובה כשחקנית דומיננטית ומובילה בתחום ה- Wealth Management בישראל. גוטמן מביאה עימה יכולות, ידע וניסיון רב-שנים שיתרמו רבות לצוות המקצועי וחשוב מכך, יספקו ערך מוסף לקהל לקוחותינו".

x