קבוצת מר זכתה בשני מכרזים במרכז אמריקה בהיקף ראשוני של 20 מיליון שקל עם אופציה להכפלתו

קבוצת מר תקים עבור חברת תשתיות לאומית במדינה במרכז אמריקה אתרי תקשורת לרבות אספקת מגדלי תקשורת ושירותי הנדסה

 

 

 
רועי הס, מנכ״ל קבוצת מר, צילום: אייל טואגרועי הס, מנכ״ל קבוצת מר, צילום: אייל טואג
 

עומר רגב
LinkedinFacebookTwitter Whatsapp
31/10/2023

קבוצת מר, המספקת פתרונות בתחומי התקשורת, הביטחון, המודיעין והסייבר, הודיעה כי זכתה בשני מכרזים להקמת אתרי תקשורת בהיקף כולל משוער של כ-20 מיליון שקל עם אופציה להכפלתו לכ-40 מיליון שקל. הקבוצה תקים עבור חברת תשתיות לאומית במדינה במרכז אמריקה אתרי תקשורת כולל אספקת מגדלי תקשורת והנדסה.

ההסכם הוא לתקופת התקשרות ראשונה של כ- 12 חודשים, המתחילה מיום חתימת הסכם מסחרי בין הצדדים. בנוסף, ללקוח קיימת אופציה להארכת ההסכם עבור תחולות נוספות. החברה צופה כי ביצוע הפרויקט יושלם עד סוף שנת 2024.

רועי הס, מנכ"ל קבוצת מר מסר כי, "על אף מלחמת חרבות ברזל, הפעילות הבינלאומית ממשיכה במגמת הצמיחה, זאת לאחר הירידה שהיתה בתקופת הקורונה. הפעילות שלנו במרכז אמריקה ובדרום אמריקה חוזרת להוות מנוע צמיחה משמעותי עבור החברה". עוד הוסיף הס, "מדובר בזכיה המתווספת לפעילות עיקבית עם הלקוח בשנה האחרונה המהווה הוכחה לשותפות ארוכת טווח אותה אנו מתחזקים עם לקוחותנו".

לאחרונה פרסמה החברה כי זכתה במכרז של משרד הביטחון להקמה ושדרוג אתרי איסוף לרבות תכנון, אספקה והתקנה בגבולות המדינה ובאתרים שונים. מדובר על פרויקט בהיקף משוער של לפחות 36 מיליון שקל לתקופה של 36 חודשים עם אופציה להארכה ולגידול בהיקף הפרויקט. 

x