הפקולטה לניהול באוניברסיטת ת"א קיבלה את הדירוג "חמישה עלים של מצויינות"

הפקולטה לניהול ע"ש קולר באוניברסיטת תל אביב - היחידה בישראל בדירוג הבינ"ל הגבוה ביותר של אדיוניברסל לבתי הספר למינהל עסקים הטובים בעולם

 

 

 
פרופ׳ דן עמירם, דקאן הפקולטה לניהול ע״ש קולר באוניברסיטת תל אביב, צילום: יעל צור פרופ׳ דן עמירם, דקאן הפקולטה לניהול ע״ש קולר באוניברסיטת תל אביב, צילום: יעל צור
 

אדם כהן
LinkedinFacebookTwitter Whatsapp
06/11/2023

הדירוג העניק לפקולטה לניהול ע"ש קולר באוניברסיטת תל אביב "5 עלים של מצויינות" בדומה לדירוג של בתי הספר למינהל עסקים המובילים בעולם - MIT, ייל, סטנפורד, לונדון ביזנס סקול, אינסיאד, קופנהגן ועוד.

הפקולטה לניהול ע"ש קולר באוניברסיטת תל-אביב קיבלה את הדירוג הגבוה ביותר - "חמישה עלים של מצויינות", בדירוג הבינ"ל השנתי של אדיוניברסל (Eduniversal) לשנת 2023 באזור אירו-אסיה. בכך ממשיכה הפקולטה לשמור על מעמדה המוביל בישראל ברציפות, עם הדירוג הגבוה ביותר הניתן לבתי הספר למנהל עסקים הטובים בעולם.

הדירוג הבינ"ל הוכרז בכנס הבינלאומי של אדיוניברסל שנערך בשבוע האחרון באוניברסיטת דרום האוקיינוס השקט (USP)) בפיג'י. הפקולטה לניהול ע"ש קולר באוניברסיטת תל אביב הינה היחידה בישראל, הממשיכה לקבל את ההכרה הבינ"ל הגבוהה ביותר בדירוג, בדגש על איכות ההוראה והמחקר. 

הדירוג ממצב את הפקולטה לניהול ע"ש קולר באוניברסיטת תל אביב במקום מוביל באזור אירואסיה, ובין 30 בתי הספר למנהל עסקים המובילים בעולם  ובכללם - MIT, ייל, סטנפורד, לונדון ביזנס סקול, אינסיאד, קופנהגן ועוד.

פרופ' דן עמירם דקאן הפקולטה ע"ש קולר באוניברסיטת תל אביב התייחס לדירוג, לדבריו "אנו גאים במובילות ובמצויינות של הפקולטה, בזכות פעילותינו בקדמת המחקר וההוראה האקדמיים בתחומי הניהול. אנו מעריכים מאד את  ההכרה המקצועית הרחבה אשר לה אנו זוכים מהקהילה האקדמית הבינ"ל לאורך השנים. מיקומנו המוביל בדירוג הוא נדבך נוסף בביסוס המוניטין שלנו בזירה הגלובלית, בין בתי הספר למנהל עסקים המובילים בעולם". 

דירוג אדיוניברסל מבוסס על סקר שמקיף 1,000 בתי ספר למינהל עסקים ב 153 מדינות בתשעה אזורים גיאוגרפיים בעולם. הדירוג כולל שיפוט של ועדה אקדמית בינ"ל  וחוות הדעת של 1,000 הדיקאנים של בתי הספר למנהל עסקים בפריסה בינ"ל.

x