מכירה וירטואלית של דירות בישראל ליהודים בתפוצות

בעקבות הזינוק המדאיג בתקריות אנטישמיות בעולם, חברת טכנולוגיה ישראלית מציעה ליהדות התפוצות לרכוש דירה בישראל באמצעות יריד וירטואלי בינלאומי

 

 

 
מארק זאבי, צילום: מיכה בריקמןמארק זאבי, צילום: מיכה בריקמן
 

נטלי גרין
LinkedinFacebookTwitter Whatsapp
19/11/2023

מאז תחילת המלחמה בעזה, האוכלוסייה היהודית והישראלית בכל רחבי העולם סובלת מעלייה של מאות אחוזים במספר התקריות והפשעים על רקע אנטישמי.

בישראל מעריכים כי התקריות האנטישמיות יתגברו בחודשים הקרובים ויביאו לעלייה במספר הישראלים והיהודים שיבחרו לעלות לישראל. שר העלייה והקליטה אופיר סופר העריך לאחרונה כי מספר העולים יגדל באופן משמעותי בשנה הקרובה.

חברת BMBY היא חברת טכנולוגיה ישראלית שמציעה סיוע לקהילות היהודיות והישראליות בעולם לרכוש נכס בישראל בתקופה הנוכחית ומבלי להגיע לישראל. בסוף השבוע השיקה  החברה יריד מכירות וירטואלי בינלאומי שבו מוצעות למכירה למעלה מ 22,000 דירות בכ- 250 פרויקטים בישראל על ידי חברות הנדל"ן המובילות.

מארק זאבי יו״ר ומייסד של חברת הטכנולוגייה במבי (Bmby) מציין כי במסגרת יריד הדירות הווירטואלי שנפתח בסוף השבוע ויימשך חודש שלם, מוצגת מפה אינטראקטיבית שעליה פרטים של למעלה מ – 250 פרויקטים חדשים בכל רחבי ישראל. באמצעות מערכת DREAMS  תתאפשר כניסה לכל פרויקט ועריכת סיור וירטואלי בפרויקט ובסביבתו תוך מתן מידע מפורט על הסביבה לרבות מוסדות ציבור קרובים, תחבורה ציבורית, פארקים וכדו... יתאפשר סיור וירטואלי בדירות לדוגמה, ניתן יהיה להשקיף על הנוף האמיתי מהמרפסת ולראות את הנוף מכל חלון וחלון. במסגרת היריד ייערכו גם הדרכות לתושבי חוץ ויסופק מידע ומענה בנושאי שיווק, מימון, השקעות, מיסוי ורגולציה בישראל ותוצע חבילת הטבות הכוללת בין היתר ייעוץ משכנתא, ייעוץ מס אישי, פריסת מס רכישה ל 36 חודש ללא ריבית וחבילת שדרוגים. המשתתפים ביריד יוכלו לשריין להם דירה ולבצע את הרכישה אחרי המלחמה.

לדברי מארק זאבי: ”אני רואה שילוב של מספר מגמות שיעודדו רכישת דירות בישראל על ידי יהדות התפוצות, בראש ובראשונה התגברות האנטישמיות בעולם, שתגביר את הביקושים לדירות בישראל בין אם על ידי רוכשים שמתכוונים לעשות עלייה ובין אם על ידי רוכשים המעוניינים שתהיה להם בישראל דירת מקלט. בנוסף הקהילות היהודיות בחו"ל וקהילות של תומכי ישראל רוצים לסייע בתקופה הזאת לישראל, והתמיכה והעידוד של ענף הבנייה הישראלי שידוע כקטר של המשק באמצעות רכישת דירה בישראל היא הדרך הנכונה לעשות את זה כי בכל רכישת דירה הרוכש מספק פרנסה לכ- 1000 משפחות בישראל בענף הבנייה ובתעשיות הנלוות. מבחינת הכדאיות הכלכלית, בעקבות המלחמה יש פיחות בערך השקל שהופכת את הרכישה על ידי תושבי חוץ למשתלמת יותר בתקופה הנוכחית.

בין החברות הנדל"ן שמשתתפות ביריד: קבוצת אביב, אאורה, חג'ג', תדהר, קרסו, רוטשטיין, רותם שני, יובלים, אקרו נדלן, יסודות איתנים, קבוצת יצחקי השקעות, אורון נדל"ן, עמרם אברהם , בית וגג , שאגראווי ליבוביץ, מ.דימרי , גיא ודורון לוי, חן ואיתי גינדי  ועוד...

x