דלתא גליל תעשיות וקרן איווט ואייזיק דבח מקימים קרן משותפת "עוטפים עתיד" בשווי כולל של 10 מיליון שקלים

לטובתם ולרווחתם של יתומי המלחמה שנותרו ללא זוג הורים, בתקווה לסייע בבניית עתיד טוב יותר עבורם

 

 

 
אייזיק דבח, צילום: רמי שלושאייזיק דבח, צילום: רמי שלוש
 

מורן שקד
LinkedinFacebookTwitter Whatsapp
20/11/2023

הקרן מיועדת ליתומי 'שבת השחורה' ותספק להם מענה ארוך טווח תוך דגש על תמיכה בשנות בגרותם. הקריטריונים הסופיים של הקרן יקבעו עם תום המלחמה וכשתמונת המצב תתבהר.

"לעולם לא נוכל להחליף את ליטוף ידם, את החום, האהבה והביטחון שמקנים הורים לילדיהם, אמר היום אייזיק דבח, מנכ"ל דלתא גליל ומבעלי החברה,  אך אנו מקווים ומתפללים שנוכל לסייע, ולו במעט, בבניית יסודות העתיד של יתומי אותו אירוע נוראי בהיסטוריה".

"כמו חברות רבות במשק, גם דלתא נרתמה לעשיה מיומה הראשון של מלחמת 'חרבות ברזל'  אמר אסף אלפרוביץ,  CFO, דלתא גליל תעשיות. עם התבהרות התמונה והמציאות האכזרית, במסגרתה כל כך הרבה ילדים איבדו את הוריהם, ובכך את כל עולמם, החלטנו על הקמת קרן 'עוטפים עתיד'  לתמיכה מקיפה ביתומי המלחמה"

בתום כ- 6 שבועות מהתרחשות מתקפת הטרור הרצחנית,  חיים ביננו עשרות יתומים בגילאים שונים אשר  הוריהם נרצחו. 

בשעה שנכתבות שורות אלו מצויים כ- 238 אזרחים בשבי החמאס ואנו מייחלים לשובם הביתה בשלום ובמהרה. 

דלתא גליל תעשיות וקרן איווט ואייזיק דבח החליטו על הקמת  קרן 'עוטפים עתיד', בסך של  10 מיליון שקלים ( 5 מליון מהחברה ו- 5 מליון מקרן איווט ואייזיק דבח). 

אייזיק דבח, אמר היום: "נדהמים מהשנאה והפראות, מהאכזריות שלא ידעה גבול, ממסע ההרג ללא רחם שעבר בית בית ולא עצר, מול רצח של חוגגי שלום ואהבה, שהשאיר אחריו בתים שרופים על יושביהם ועשרות יתומים ושכולים, החליטו דלתא גליל וקרן איווט ואייזיק  דבח להקים קרן משותפת לטובת ולרווחת יתומי 'שבת השחורה' במטרה לסייע בבניית עתידו של כל יתום. מטרת הקרן היא לתמוך בכל  אותם יתומים מאם ואב כתוצאה מהרצח. הקרן תספק מענה ארוך טווח לאורך שנים, תוך דגש על תמיכה בשנות בגרותם. 

התרומה  בשווי 10 מיליון שקלים תועבר לטובת קרן 'קשת'- קרן ראשונה מסוגה בישראל לניהול תרומות שמטרתה להרחיב את מעגל התורמים והפילנטרופיה בישראל ולהפוך את הפילנטרופיה לנכס לאומי. בתום המלחמה ולכשתתבהר התמונה המלאה תתבצע הערכה לגבי מגוון הצרכים, ויקבעו הקריטריונים לתרומה מטעם הקרן.

החברה ומשפחת דבח קוראים לתורמים נוספים להצטרף ליוזמה זו.

x