אפולו פאוור מדווחת על שיתוף פעולה עם DSV – מחברות השילוח הגדולות בעולם

בנוסף מדווחת החברה כי קיבלה תו תקן ישראלי ממכון התקנים הישראלי (מת"י) למוצרי החברה מדור ב' המיוצרים במפעל החברה במבוא כרמל. התקן שהתקבל מאפשר לחברה לחבר את הפאנל הסולארי פרי פיתוחה לרשת החשמל גם בישראל

 

 

 
עודד רוזנברג, מנכ״ל אפולו פאוור, צילום: רמי זרנגרעודד רוזנברג, מנכ״ל אפולו פאוור, צילום: רמי זרנגר
 

אדם כהן
LinkedinFacebookTwitter Whatsapp
20/11/2023

עודד רוזנברג, מנכ"ל אפולו פאוור: "הבחירה ב-DSV כספק המוביל של החברה למתן שירותים לוגיסטיים באתר במבוא כרמל הינו חלק מאסטרטגיית הגידול של החברה. DSV היא חברה מובילה הפועלת בשווקים הבינלאומיים אליהם מכוונת אפולו פאוור, בדגש על אירופה וארצות הברית".

חברת אפולו פאוור המפתחת ומייצרת יריעות סולאריות גמישות, מדווחת היום (ב'), על הסכם שיתוף פעולה למתן שירותים לוגיסטיים עם חברת DSV, לתקופה של עשר שנים. במסגרת ההסכם תקים DSV מרלו"ג בשטח מפעל "אפולו כרמל" של החברה, ותספק לה שירותי לוגיסטיקה על פי צרכיה. 

בכפוף לקבלת היתר בניה להקמת המרלו"ג (אשר צפוי להתקבל בימים הקרובים), DSV תקים על חשבונה, ותשלים את הקמת המרלו"ג עד ה 15 באפריל 2024. להערכת החברה, עלות הקמת המרלו"ג נאמדת בסך של כ- 4 מיליון ₪.  את קידום העסקה, המו"מ ובניית המתווה הוביל סמנכ"ל הכספים של אפולו פאוור, רם בר גיל שציין כי הבחירה ב- DSV הינה החלטה אסטרטגית לשיתוף פעולה עם ספק לוגיסטי מוביל בפריסה בינלאומית שיש לו את היכולות והידע לתמוך בגידול שאנחנו צופים בפעילות החברה. ההצעה של DSV נבחרה לאחר תהליך ארוך בו נבחנו מספר הצעות מחברות לוגיסטיקה ושילוח מובילות בארץ ובעולם אשר התחרו על מתן שירותים לוגיסטיים לחברה באתר החברה במבוא כרמל.

חברת DSV הינה חברת שילוח בין לאומי השלישית בגודלה בעולם. החברה מציעה פתרונות לניהול שרשרת האספקה בלמעלה מ-80 מדינות. חברת DSV ישראל מובילה בענף שילוח בינלאומי והעמילות מעל 50 שנה.

החברה מפעילה 13 סניפים ברחבי הארץ, מרכז לוגיסטי באיירפורט סיטי ומנהלת מרכזים לוגיסטים עבור לקוחותיה.

בנוסף, מדווחת אפולו פאוור הבוקר כי קיבלה תו תקן ישראלי ממכון התקנים הישראלי (מת"י) למוצרי החברה מדור ב' המיוצרים במפעל החברה במבוא כרמל שנחנך בתחילת השנה.  התקן ניתן ליריעה הסולארית שפיתחה החברה המבוסס על תאים סולאריים גמישים, הניתנת ליישום במגוון שימושים, וייעודה להפוך כל משטח תחת פני השמש למשטח מייצר חשמל.

המשמעות היא שמעתה ניתן יהיה לחבר את היריעה הסולארית פרי פיתוחה של החברה לרשת החשמל בישראל. רק לפני כחודשיים דיווחה החברה על קבלת אישור למוצריה ממעבדת Solar PTL , המהווה תו תקן למערכות סולאריות התקף בארה"ב ובאירופה.

מפעל אפולו כרמל, צילום: אילן ספרא

לגרף אפולו פאוור לחצו כאן

63 קרנות נאמנות שמחזיקות סה"כ 9.44 מיליון באפולו פאוור
קרנות נאמנות שמחזיקות את אפולו פאוור. לרשימה המלאה
x