ניר לוי מונה ל-VP Engineering בחברת הסטארטאפ Trullion

 

 

 
ניר לוי, סמנכ״ל טרוליון, צילום: לירון ויסמןניר לוי, סמנכ״ל טרוליון, צילום: לירון ויסמן
 

מורן שקד
LinkedinFacebookTwitter Whatsapp
21/11/2023

ניר לוי, דירקטור לשעבר בחברת Zerto מונה ל-VP Engineering, סמנכ"ל פיתוח, בחברת הסטארטאפ Trullion, המפתחת פלטפורמה חשבונאית מבוססת בינה מלאכותית לניהול תהליכים פיננסיים. ניר יוביל את ארגון הפיתוח בתקופה בה Trullion ממשיכה לגדול בקצב מואץ, ולהרחיב את הפתרונות המוצעים כחלק מהפלטפורמה המוצעת ללקוחות החברה.

ניר הוא בעל ניסיון עשיר ורב שנים בתחום הפיתוח וההנדסה בחברות הייטק. בתפקידו האחרון שימש  R&D Director בחברת Zerto (שנרכשה ע״י HPE העולמית), לפני כן שימש במגוון תפקידי פיתוח, בניהם בחברת NICE וכן במשרד ראש הממשלה, במסגרת עבודתו בחברת Taldor. ניר שירת במשך כשבע שנים כמפתח תוכנה וראש צוות פיתוח ביחידת המודיעין 8200 ובעל תואר שני במדעי המחשב מאוניברסיטת רייכמן.

Trullion פועלת בתחום החשבונאות שנאמד ב-400 מיליארד דולר בשנה ומתנהל ברובו בשיטות שמרניות באמצעות טכנולוגיות מיושנות. המערכת של Trullion מאפשרת הזנה מהירה של מסמכי PDF, אקסל וטקסט וכן מסמכים בכתב יד, קריאה שלהם באמצעות מערכת מבוססת NLP (ניתוח שפה טבעית) והפקת דוחות חשבונאיים, תובנות וזיהוי פערי מידע בכדי למנוע טעויות להגביר את השקיפות. המערכת סורקת חוזים של חברות, ויודעת לחלץ ולתרגם את הנתונים החשבונאים הרלוונטיים ובשילוב עם מנגנונים מבוססי AI, להופכם למידע בעל ערך עבור הלקוחות. החברה פונה למנהלי כספים ולפירמות רואי חשבון, ומאפשרת התייעלות משמעותית בעבודתם תוך חסכון של שעות ארוכות בקריאה ובארגון דו"חות כספיים רבים ומורכבים.

ניר לוי: ״אני נרגש מאוד להצטרף ל- Trullion בתקופה זו של צמיחה משמעותית. האתגרים לפנינו הם רבים ומגוונים. אני מצפה לעבודה המשותפת עם הלקוחות, ההנהלה ועובדי החברה. אני מאמין שיחד עם הצוות המוכשר ב- Trullion נוכל לספק פתרונות יוצאי דופן ובעלי ערך מוסף ללקוחותינו הרבים ברחבי העולם״
x