איילון ביטוח יוצאת בקמפיין מיוחד במסגרת היום הבינלאומי למאבק באלימות כלפי נשים

 

 

 
יעל פאר סגל, צילום: רמי זרנגריעל פאר סגל, צילום: רמי זרנגר
 

אדם כהן
LinkedinFacebookTwitter Whatsapp
28/11/2023

במסגרת יום המאבק הבינלאומי באלימות נגד נשים וכן כפועל יוצא מכך שתקופת החירום הנוכחית מעלה בצורה דרסטית את המצוקה, מקרי האלימות ורמות הסיכון, איילון ביטוח יוצאת בקמפיין בשיתוף עמותת "רוח נשית", במטרה לקדם את המאבק באלימות במשפחה ולמען קידום עצמאותן הכלכלית של נשים נפגעות אלימות. 

הקמפיין הפרסומי, אשר מקודם בימים אלה תחת הסלוגן "לפני שעושים ביטוח לבית מוודאים שהבית בטוח", מסמל ומעביר את המסר כי החברה רואה חשיבות בהעלאת המודעות לאלימות במשפחה ובעידוד נשים הזקוקות לסיוע, לפנות למוקדי התמיכה והסיוע של עמותת "רוח נשית", המהווה גב ומעטפת תומכת למען נפגעות ונפגעי אלימות, גם בשעה קריטית זו.

בנוסף, מועד זה יצוין באיילון באמצעות הרצאה לעובדות ולעובדי החברה, במסגרתה יוענקו כלים לזיהוי, מניעה ומענה, במטרה להגדיל את מעגלי ההשפעה ולסייע להפוך לשגרירי שינוי במשפחה ובקהילה.

יעל פאר-סגל, סמנכ"לית, מנהלת אגף שיווק, שירות ותקשורת באיילון ביטוח: ״כחברת ביטוח, היה לנו חשוב לייצר בקמפיין מסר ברור בין רכישת מוצר הביטוח לבית לבין תחושת הביטחון שהבית אמור לספק. לצערנו, תקופת המלחמה הנוכחית הגבירה את אירועי האלימות במשפחה, וכנגד נשים בפרט, ולכן היום יותר מתמיד צריך להשאיר את הנושא במודעות ולהנגיש את הסיוע לנשים הזקוקות לכך".

x