העסקה הגדולה ביותר של נקסט ויז׳ן עד כה

נקסט ויז׳ן מדווחת על קבלת הזמנה לאספקת פתרונות צילום מתקדמים בהיקף של כ - 20.4 מיליון דולר

 

 

 
חן גולן, יו״ר דירקטוריון נקסט ויז׳ן, צילום: נועם אשלחן גולן, יו״ר דירקטוריון נקסט ויז׳ן, צילום: נועם אשל
 

מורן שקד
LinkedinFacebookTwitter Whatsapp
03/12/2023

הלקוח ישלם לנקסט ויז'ן מקדמה של כ – 674 אלף דולר.

מתחילת השנה דיווחה החברה על 17 עסקאות בתמורה כוללת של כ-79 מיליון דולר.

החברה דיווחה בשבועות האחרונים על עמידה מוקדמת ביעד המכירות השנתי ל-2023.

נקסט ויז'ן חברה טכנולוגית המפתחת, מייצרת ומשווקת פתרון צילומי, יום ולילה מיוצב לכלים קרקעיים ואוויריים כדוגמת מיקרו ומיני מזל"טים ורחפנים, בעלות יחס משקל/גודל וביצועים מהטובים בעולם, מדווחת היום על קבלת ההזמנה הגדולה ביותר עד כה לרכישת מצלמות ומוצרים נוספים של החברה בתמורה לסך כולל של לפחות 20.4 מיליון דולר.

נקסט ויז'ן תספק ההזמנה ללקוח קיים על פני תקופה של שלוש שנים, בהתאם ללוח הזמנים אשר נקבע בהזמנה, החל מחודש פברואר 2024. ההזמנה כוללת תנאים, אשר ככל שיחולו, יוסכם בין הצדדים על תוספת לתמורה בגין ההזמנה. התמורה תשולם בהתאם למשלוח המוצרים ללקוח בתנאים של שוטף +60. הלקוח ישלם לחברה מקדמה בגין ההזמנה בסך של כ-674 אלפי דולר בתוך שבוע ממועד ההזמנה. כמו כן, עד ליום 1 בדצמבר 2024 תועבר מקדמה נוספת על סך של כ-337 אלפי דולר. מתחילת השנה דיווחה נקסט ויז'ן על 17 עסקאות מהותיות למכירת מצלמות ומוצרים נוספים. וסך עסקאות אלה מסתכם להיקף כולל של כ-79 מיליון דולר. עסקאות אלה מהוות חלק מההזמנות השוטפות שמקבלת החברה במהלך השנה מלקוחות קיימים וחדשים בהיקפים גדלים. 

חן גולן, יו"ר נקסט ויז'ן: "אנו שמחים לדווח על ההזמנה הגדולה ביותר בתולדות החברה מה ממגדיש את האמון וההערכה להם אני זוכים מלקוחותינו . נקסט ויז'ן ממשיכה להנות מביקוש גובר למוצריה, כפי שבא לידי ביטוי בהיקף ובתדירות העסקאות המדווחות. בתחילת החודש דיווחנו כי נכון למועד פרסום תוצאות הרבעון השלישי החברה עמדה ביעד המכירות השנתי,  מה שמדגיש עוד יותר את הביקוש הגובר למוצרי החברה ואת יכולתנו לספק ללקוחות את המוצרים בהתאם לדרישה. נקסט ויז'ן ממשיכה לצמוח בהיקפי הפעילות שלה בהתאם לאסטרטגיית החברה הן באמצעות הוספת לקוחות חדשים והן באמצעות הרחבת הפעילות מול לקוחות קיימים. אנו ממשיכים להגדיל את כמות הלקוחות וצבר ההזמנות ומייצרים לחברה אופק עסקי ויעדי צמיחה מאתגרים לשנים קדימה.". כחלק מהמאמץ המלחמתי הגדלנו את יכולות הייצור על מנת לתת מענה מיידי לביקושים אותם חווינו בתקופה האחרונה לצד המשך האספקות ללקוחות קיימים. נקסט ויז'ן תמשיך להשקיע בפיתוח פתרונות נוספים על מנת לשמור על יתרונה היחסי ואיכות מוצריה.

לגרף נקסט ויז׳ן לחצו כאן

172 קרנות נאמנות שמחזיקות סה"כ 281.73 מיליון ב נקסט ויז׳ן
קרנות נאמנות שמחזיקות את נקסט ויז׳ן. לרשימה המלאה
x