מיטב טרייד בדרך לבורסה בת"א

החברה פרסמה היום טיוטת תשקיף להנפקה

 

 

 
אושר טובול, מנכ״ל מיטב טרייד, צילום: יח״צאושר טובול, מנכ״ל מיטב טרייד, צילום: יח״צ
 

מורן שקד
LinkedinFacebookTwitter Whatsapp
06/12/2023

אילן רביב מנכ"ל מיטב בית השקעות "הציבור בישראל מוכיח כי ניתן להגביר את התחרות מול הבנקים בתחום המסחר העצמאי ומיטב טרייד שנמצאת במגמת צמיחה עקבית ומשמעותית מהווה אלטרנטיבה מצוינת לקהל המשקיעים בתחום זה. אני מאמין ובטוח בחוסנם ובעוצמתם של הכלכלה הישראלית ושוק ההון הישראלי. היום יותר מתמיד אנחנו צריכים לחזק את השוק המקומי כל אחד בדרכו על מנת לצלוח את האתגרים"

מיטב טרייד השקעות פרסמה היום טיוטה ציבורית ראשונה של תשקיף להנפקת החברה (IPO). מיטב טרייד היא חברה ותיקה ומובילה בשוק ההון העוסקת במתן שירותים פיננסיים ללקוחות פרטיים אשר סוחרים באופן עצמאי בבורסות בארץ ובעולם. החברה מנוהלת ע"י אושר טבול. יו"ר מיטב טרייד הוא אילן רביב, מנכ"ל מיטב בית השקעות.

מיטב טרייד נמצאת במגמת צמיחה עקבית ומשמעותית לאורך השנים, הן בכמות הלקוחות והן בהכנסות וברווחיות החברה. בתשעת החודשים של שנת 2023 עמדו הכנסות החברה על כ- 123 מיליון ₪ קצב המבטא הכנסות שנתיות של 163 מיליון ₪. לחברה מעל 64,000 לקוחות אשר נהנים מעמלות מסחר אטרקטיביות, מפלטפורמות מסחר מתקדמות ומותאמות לכל סוגי המשקיעים וכן תמיכה בחדר מסחר לאורך שעות הפעילות בארץ ובחו"ל.  במיטב מאמינים כי זהו הזמן הנכון לתמוך בקצב הצמיחה המתגבר של פעילות הטרייד לצד המשך השקעה בטכנולוגיות מתקדמות, בעקבות עליה בביקושים למסחר עצמאי בבורסה. 

אילן רביב מנכ"ל מיטב בית השקעות מסר "מדובר באבן דרך חשובה בהתפתחותה של מיטב טרייד שזיהתה את הפוטנציאל במסחר העצמאי של לקוחות הריטייל. ההנפקה תאפשר למשקיעים להנות מצמיחתה העקבית לאורך השנים, הן בכמות הלקוחות והן בהכנסות וברווחיות". רביב הוסיף: "הציבור בישראל מוכיח כי ניתן להגביר את התחרות מול הבנקים בתחום המסחר העצמאי ומיטב טרייד מהווה אלטרנטיבה מצוינת לקהל המשקיעים. החלטנו להשלים את תהליך הנפקת החברה על אף האתגרים שעומדים בפני המשק בעקבות מלחמת חרבות ברזל. אני מאמין ובטוח בחוסנם ובעוצמתם של הכלכלה הישראלית ושוק ההון הישראלי, היום יותר מתמיד אנחנו צריכים לחזק את השוק המקומי כל אחד בדרכו, על מנת לצלוח את האתגרים. חובתנו להמשיך קדימה עם התוכניות העסקיות לצד סיוע בשיקום הנפגעים על מנת לקצר ככל שניתן את משך זמן ההתאוששות של המשק ולפעול לחזרה לצמיחה. זה בידיים שלנו".

את ההנפקה מובילים ווליו בייס, בשיתוף עם איפקס הנפקות.

x