מזרחי טפחות מתגייס למילואים: הבנק יוצא במתווה הטבות לחיילי מילואים בעלי עסקים

במתווה הייחודי מגוון כלים, שיסייעו לחיילי המילואים להבטיח את המשך פעילותו של העסק שלהם בזמן שהם בחזית הלחימה, ובכלל זה: הלוואה של עד 50 אלף ₪ לשנה ללא ריבית והצמדה, הגדלה של מסגרת האשראי, הלוואות נוספות מהקרן בערבות מדינה ומקרן 'צפונה-דרומה' ותמיכה צמודה של בנקאי מומחה

 

 

 
משה לארי, מנכ״ל מזרחי טפחות, צילום: מזרחי טפחותמשה לארי, מנכ״ל מזרחי טפחות, צילום: מזרחי טפחות
 

מורן שקד
LinkedinFacebookTwitter Whatsapp
07/12/2023

מזרחי-טפחות ממשיך להירתם למאמץ הלאומי בעקבות מלחמת 'חרבות ברזל' שנכפתה על מדינת ישראל. לאחר שיצא עם שורה ארוכה של הטבות ללקוחותיו בכלל, ולתושבי העוטף ויישובי קו העימות בצפון בפרט, בתחומי המשכנתאות, העסקים וניהול חשבון העו"ש, יוצא היום הבנק בבשורה ללקוחותיו חיילי המילואים בעלי העסקים, מכל רחבי הארץ. זאת, במטרה לסייע להם לשמור על העסק שלהם ולהבטיח את המשך פעילותו, בשעה שהם נעדרים ממנו מזה שבועות ארוכים, לטובת פעילותם באחת מגזרות הלחימה.

בין השאר, גיבש הבנק עבורם סל פתרונות והטבות שיסייע בשיפור נזילותו של העסק שבבעלותם, בימים מורכבים אלה ובכלל זה: הלוואת 'עסקים במילואים' של עד 50 אלף ₪, ללא ריבית והצמדה למשך שנה, בהתאמה להיקף הפגיעה בפעילות העסק; אפשרות להגדלת מסגרת האשראי בסכום של עד 50 אלף ₪, בהלימה לגובה המסגרת הנוכחית; הלוואות נוספות בריבית אטרקטיבית מהקרן בערבות מדינה - מסלול 'חרבות ברזל' ומקרן 'צפונה-דרומה' לעסקים, וכן ליווי אישי וצמוד של בנקאי מומחה ממזרחי טפחות, שיסייע להם לצלוח את התקופה המאתגרת.

בנוסף, פלטפורמת העסקים שהקים בנק מזרחי טפחות 'כתום. ישראל', מתרחבת וכוללת מעתה אזור ייעודי עבור עסקים בבעלות מילואימניקים המגויסים בצו 8: כתום.מילואים. כל בית עסק יקבל 'אזור' משלו ובו פרטי העסק, פרטי קשר וקישור לאתר האונליין/העמודים של בית העסק ברשתות החברתיות - פייסבוק ואינסטגרם. באמצעות פלטפורמת כתום.מילואים, בעלי העסקים מחוברים ללקוחות באופן ישיר ובלתי אמצעי, ויוכלו להיחשף בפניהם ולקיים מולם פעילות עסקית בלתי אמצעית. מילואימניקים בעלי עסקים יכולים להצטרף בקלות ובמהירות למתחם הייעודי באתר האינטרנט של מזרחי-טפחות.

כמו כן, יעמיד הבנק לטובת העסקים של חיילי המילואים, גם את משאיות ה'שופינג טראקס' שזכו להצלחה אדירה. ארבע המשאיות, עמוסות במיטב המוצרים של עסקים מיישובי הדרום והצפון, חרשו בשבועיים האחרונים את המדינה ו'חנו' בין השאר בת"א, ר"ג, פתח תקווה, רעננה, נתניה, ירושלים, רחובות וחיפה. למעלה מ-50 אלף אזרחים הגיעו להפנינג הצבעוני, ורכשו את כל תכולת המשאיות במהירות שיא ובמפגן מרגש של תמיכה, פרגון וערבות הדדית. ה'שופינג טראקס', ימשיכו בפעילותן גם בימי החנוכה והפעם עם סחורה מבית היוצר של עסקים שבעליהם נקראו למילואים בצו 8. על מנת להתעדכן במיקומים ובמועדים שבהם יגיעו המשאיות, יש להיכנס למתחם כתום.מילואים באתר הבנק.

מנכ"ל הבנק משה לארי מסר: ״בנק מזרחי טפחות מצדיע לחיילי המילואים בכלל ולאלה בעלי העסקים בפרט, שנענו מיידית לקריאה לשירות, למרות המחיר האישי, המשפחתי והכלכלי הכרוך בכך. מתחילת המלחמה הבנק ועובדיו נרתמו למאמץ הלאומי בתרומות, בהתנדבות אישית, באימוץ היישובים שדרות וכפר עזה ובהטבות בנקאיות משמעותיות, בדגש על תושבי העוטף ויישובי הצפון. כעת, לאחר חודשיים של לחימה, הגיע הזמן לתת כתף גם ללקוחותינו חיילי המילואים מכל רחבי הארץ, שעזבו את העסק שבבעלותם, על מנת להשתתף במאמץ המלחמתי החשוב. זו מחויבות עליונה שלנו, ונמשיך לסייע ולתמוך בהם ככל שיידרש, ועד שנחזור לשגרת חיים מלאה".

**בכפוף לתנאי הבנק. פרוט תנאי ההטבות מופיע באתר הבנק בעמוד "הטבות לבעלי עסקים במילואים". מתן כל סוג אשראי כפוף לשיקול דעת הבנק. אי עמידה בפירעון ההלוואה עלולה לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל 

x