ישרקו מקבוצת טיב טעם טיב טעם מקימה מרלו"ג בהשקעה הנאמדת בכ-350 מיליון שקל

המרלו"ג החדש של חברת ישרקו בעמק חפר ישתרע על שטח של כ- 20 דונם ויאחד את כלל מחסני החברה באתר אחד

 

 

 
מימין: גליה וחגי שלום עם הבת חן כהן, צילום: אסף לבמימין: גליה וחגי שלום עם הבת חן כהן, צילום: אסף לב
 

נטלי גרין
LinkedinFacebookTwitter Whatsapp
11/12/2023

חברת ישרקו, זרוע היבוא והשיווק של קבוצת טיב טעם, מקימה בימים אלה, מרלו"ג חדש, אשר ישתרע על שטח של כ- 20 דונם, בהשקעה הנאמדת בכ- 350 מיליון ₪.

המרלו"ג החדש יאחד את כלל מחסני החברה המפוזרים כרגע במיקומים שונים בארץ למרלו"ג אחד, באזור התעשייה עמק חפר על שטח של כ- 20 דונם. ויאפשר לחברה להמשיך ולצמוח, להשביח את איכות השירות ולהרחיב את קהל הלקוחות.

המרלו"ג החדש, מתקדם וחדשני. ויותקנו בו מערכות טכנולוגיה ואוטומציה מהמתקדמות בעולם, המתאימות לאחסנה של מגוון מוצרים בטמפרטורות מגוונות כדוגמת מוצרים יבשים, מצוננים וקפואים. בנוסף יותקנו בו מערכות מתקדמות לליקוט ולשילוח אשר ישפרו את רמת השירות ללקוחות.

חגי שלום מנכ"ל ובעלי קבוצת טיב טעם: "דווקא כאשר מדינת ישראל עוברת ימים קשים ומטלטלים, גם ברמה הכלכלית וגם ברמה הביטחונית, אני רואה חשיבות גדולה להשקעות נרחבות לטובת קידום הכלכלה בישראל. הקמת המרלו"ג וההשקעה העצומה בו הן אבן דרך ראשית בחיי ישרקו אל עבר יעדיה הגבוהים ואני מאמין שהחברה תצלח את האתגרים של התקופה המאתגרת ותהווה מנוע צמיחה משמעותי לקבוצת טיב טעם"

יריב ארדון, מנכ"ל חברת ישרקו: "אנו, צועדים קדימה אל העתיד ומתחילים עידן חדש של פעילות. ההשקעה הגדולה במרלו"ג החדש מעידה על אמון גדול של קבוצת טיב טעם בחברה וביכולותיה להתפתח ולפרוץ תקרות נוספות בשוק המזון והמשקאות בישראל." 

לדבריו: "המרלו"ג ידע לספק ולהפיץ אלפי מוצרים בתחום המזון והמשקאות לסניפי טיב טעם לצד רשתות שיווק אחרות, מסעדות, מלונות, חנויות ומעדניות בכל רחבי הארץ."

ישרקו הנחת אבן פינה מרלוג חדש, צילום: אסף לב

x