זו התגובה של עובדי הפניקס גמא לפרישת המנכ"ל

חברת האשראי והשירותים הפיננסיים שנרכשה באופן מלא על ידי חברת הפניקס שהושלם לאחרונה

 

 

 
Image by Ronald Carreno from PixabayImage by Ronald Carreno from Pixabay
 

אדם כהן
LinkedinFacebookTwitter Whatsapp
08/02/2024

עובדי קבוצת הפניקס גמא התאגדו בהסתדרות הלאומית. הפניקס גמא, הנה חברת אשראי מובילה למגזר העסקים בישראל המחוזקת בבעלות מלאה ע"י קבוצת הפניקס ואגרות החוב שלה נסחרות בבורסה. 

החברה הוקמה בשנת 1998 וכיום היא מעניקה אשראי ושירותים פיננסים לכ-15000 עסקים, חברות ורשתות מובילות. מחזור העסקאות שלה כ-39 מיליארד ש"ח בשנה ודירוג האשראי של Aa3 (מידרוג MOODYS) מעיד על חוסנה ויציבותה.

הרקע להתאגדות העובדים הינה רצונם להתחיל להיות מתוגמלים על עבודתם בחברת האשראי המניבה בישראל ועל רקע השינויים בהנהלת החברה בימים האחרונים, בה נודע לעובדים  כי המנכ"ל אריאל גנוט פורש מתפקידו לאחר 26 שנה.

מוועד הפעולה נמסר: ״לאחר רכישתה של גמא ע"י הפניקס, והודעה על פרישתו של מנכ"ל החברה, התארגנו העובדים והביעו אמון בוועד שייצג אותם וישמור על צביון המשפחתי המאפיין את החברה מעת הקמתה לפני כ-25 שנים עד היום, יד ביד עם  השמירה על ההון האנושי של החברה.

אנו מודים לרוב המוחלט של החברה שהביע אמונו בנו, והצטרף למהלך שיסייע לנו לפעול למען רווחת העובדים ושמירה על זכויותיהם יד ביד עם הנהלת החברה.

איתמר שרוני, מנכ״ל הנהלה פעילה בהסתדרות הלאומית: ״אנו מברכים את עובדי הפניקס גמא עם הצטרפותם להסתדרות הלאומית ומתחייבים לפעול לרווחתם וקידומם המקצועי והכלכלי.  בשעות האחרונות פנינו למנכ״ל החברה  והודענו להם על התאגדותם של עובדי החברה. מצפים לשיתוף פעולה למען עובדי החברה״.
x