קדימהסטם בדרך לארה"ב

בעלי המניות של קדימהסטם יחזיקו כ-88% ממניות ההחברה הממוזגת - חתמה על מזכר הבנות למיזוג עם חברה שנסחרת בנאסד"ק

 

 

 
רונן טויטו, צילום: יח״צרונן טויטו, צילום: יח״צ
 

מיכאל לוי
LinkedinFacebookTwitter Whatsapp
18/02/2024

חברת קדימהסטם (ת"א:KDST) חברת מובילה בתחום התרפיה התאית, הנמצאת בשלבי פיתוח קליני של מוצרים פורצי שדרך לטיפול במחלות ALS וסוכרת, מודיעה כי החברה חתמה על הסכם עקרונות למיזוג  עם חברה ציבורית הנסחרת בנאסד"ק בארה"ב. בעלי המניות של קדימהסטם יחזיקו בכ-88% ממניות החברה הממוזגת לאחר המיזוג, והחברה תחדל להיסחר בבורסה בתל אביב. זאת, בהתאם לתוכנית האסטרטגית של החברה, להתקרב לשווקי היעד של תחום פעילותה ולשוק ההון האמריקאי. 

כחלק מתנאי ההסכם, התחייבה קדימהסטם כי בקופתה יהיו כ-5 מיליון דולר לרבות הון שיגויס בד בבד עם השלמת העסקה ותחילת המסחר מבעלי מניות קיימים ומשקיעים נוספים. 

רונן טויטו, יו"ר דירקטוריון בחברת קדימהסטם: "זה צעד חשוב נוסף לצורך רישום החברה בנאסד"ק שהינו יעד חשוב והכרחי בהתפתחותה של קדימהסטם והתקדמותה לשווקי היעד של החברה בארה"ב, כפי שהצהרנו בעבר. הסכם העקרונות שנחתם מגיע בהמשך לדיווח החברה על קבלת אישור שהתקבל מה-FDA לביצוע ניסוי קליני שלב 2a בארה"ב ל-ALS, ולהסכם הפיתוח המשותף שחתמנו עם חברת  iTolerance. האמריקאית למוצר בתחום הסכרת אשר לאחרונה דיווחנו על INTERCT מוצלח מול ה FDA. החשיפה לשוק ההון האמריקאי תסייע לפיתוח הנכסים הקליניים של החברה וההכנות לניסוי הקליני המתוכנן לארה"ב וכפועל יוצא ישיא ערך לבעלי המניות של החברה". 

x