בוני התיכון: הוועדה המחוזית ירושלים אישרה להפקדה 500 דירות בעיר

התוכנית כוללת פרויקט פינוי-בינוי נרחב, במסגרתו, יבנו במתחם הרחובות עולי הגרדום, המחתרות, משה ברזני ושלמה בן יוסף בעיר ירושלים

 

 

 
המחתרות ירושלים, קרדיט הדמיה: לאנוביץ׳ דמיטריהמחתרות ירושלים, קרדיט הדמיה: לאנוביץ׳ דמיטרי
 

עומר רגב
LinkedinFacebookTwitter Whatsapp
20/02/2024

בוני התיכון מדווחת היום כי הוועדה המחוזית לתכנון ובנייה מחוז ירושלים החליטה להפקיד את התב"ע שמקדמת בוני התיכון להתנגדויות הציבור.
 
התוכנית כוללת פרויקט פינוי-בינוי נרחב, במסגרתו, יבנו במתחם הרחובות עולי הגרדום, המחתרות, משה ברזני ושלמה בן יוסף בעיר ירושלים, 3 בנייני מגורים חדשים בני 36 קומות מעל 2-3 קומות מסד, ומבנה נוסף בן 8 קומות שיכללו יחד 500 יחידות דיור, כ-3,000 מ"ר של שטחי מסחר ותעסוקה ו-2,000 מ"ר שטח למבנה ציבור.

המתחם הקיים משתרע על פני כ-13 דונמים קיימים, עליהם 5 בניינים ישנים הכוללים 106 יחידות דיור.
 
רן מלאך, מנכ"ל בוני התיכון התחדשות עירונית: "אנחנו גאים לקחת חלק משמעותי בחידוש פניה של בירת ישראל. הפרויקט במחתרות ירושלים, מצטרף לפרויקט גדול נוסף ברחוב הנורית ולעוד פרויקטים ברחבי העיר, שביחד יוסיפו לירושלים למעלה מאלף דירות חדשות. קידום הפרויקטים הוא בשורה מעולה קודם כל לבעלי הדירות, שיהנו סוף סוף לא רק מהאיכויות הלאומיות והרוחניות של העיר, אלא גם לאיכות חיים וסביבת מגורים חדשה ומתקדמת. וכן לתושבי ירושלים והסביבה, שהיצע המגורים המצומצם העומד לרשותם יגדל באופן ניכר, במיוחד באזורי הביקוש. עבורנו לחדש את עיר הנצח היא תמיד הזדמנות מרגשת ואנחנו שמחים ומודים על הרוח הגבית שאנחנו זוכים לה הן מעיריית ירושלים והן מהוועדה המחוזית".
x