מישורים משלימה את מכירת שטחי המסחר במגדל ויטה בסכום כולל של מעל 18 מיליון שקלים

החברה מכרה את שטח המסחר האחרון במגדל שבבני ברק תמורת 5.4 מיליון שקלים

 

 

 
אלון וקסמן, מנכל מישורים / צילום: אבירם ולדמןאלון וקסמן, מנכל מישורים / צילום: אבירם ולדמן
 

נטלי גרין
LinkedinFacebookTwitter Whatsapp
15/04/2024

מישורים, הנסחרת בבורסה לני"ע בתל אביב, נמצאת בשליטתו של איש העסקים הקנדי Alex Shnaider מנוהלת על ידי המנכ"ל אלון וקסמן והיו"ר אמיר תמרי, מודיעה על חתימת הסכם מכירה נוסף של שטח מסחרי במגדל ויטה בבני ברק תמורת כ-5.4 מיליון שקלים במזומן. השטח על פני כ-360 מ"ר מושכר לחברת ההלבשה "עונות" עד סוף ספטמבר 2028. בפברואר האחרון מכרה החברה שתי חנויות נוספות, גם הם בשטחי המסחר של מגדל ויטה בבני ברק, על פני שטח כולל של 869 מ"ר תמורת כ-13 מיליון שקלים. העסקה הנוכחית משקפת למישורים תשואה של 6.7% 

מישורים רכשה 75% משטח מגדל ויטה (מעל הקרקע) במהלך 2022 במסגרת עסקה משולבת בהיקף של כ-104 מיליון שקלים, עם ספרה Park In שרכשה את החניון התת קרקעי.

אלון וקסמן, מנכ"ל מישורים, מסר: "עסקה המכירה הנוכחית מצטרפת לעסקאות קודמות שכבר בוצעו בשטחי המסחר במגדל ויטה ומסכמת את אחזקת מישורים בשטחי המסחר של המגדל והתמקדות בשטחי המשרדים. אנו מוכיחים פעם אחר פעם כי אנו מצליחים להציג יכולת מימוש נכסים, בהתאמה או מעל שווים בספרים, לרבות בתקופות מאתגרות. מישורים ממשיכה להתנהל באחריות, להצטייד בהון ולשמור על נזילות לצורך ניצול הזדמנויות לצד שירות החוב של החברה".

צילום: יח״צ


x