מטריקס תציע את Red Hat OpenShift המובילה בתעשייה בפרויקט הענן נימבוס

במסגרת שיתוף הפעולה בין החברות, מטריקס תטמיע את הפתרון Red Hat OpenShift ורד האט תספק שירותים ותמיכה למשרדי הממשלה ב-Marketplace של נימבוס

 

 

 
מימין: סימה מזרחי-שלום, צילום פרטי; אלי כהן, צילום: ניב קנטורמימין: סימה מזרחי-שלום, צילום פרטי; אלי כהן, צילום: ניב קנטור
 

עידו אסיאג
LinkedinFacebookTwitter Whatsapp
18/04/2024

מטריקס ממשיכה ברצף הזכיות עם שותפותיה במכרז רובד 5 של פרויקט הענן הממשלתי נימבוס. בזכייה חדשה הכריזה החברה על שיתוף פעולה עם רד האט (Red Hat), ספקית פתרונות הקוד הפתוח הארגוניים המובילה בעולם, כדי לספק את Red Hat OpenShift. במסגרת הזכייה, Red Hat OpenShift תהיה זמינה עבור כל משרדי הממשלה בפרויקט הענן הממשלתי נימבוס. 

Red Hat OpenShift היא פלטפורמת יישומי הענן ההיברידית המובילה בתעשייה, המופעלת על ידי קוברנטיס, המאפשרת הרצה וניהול של מערכות מוטות-ענן הכוללות קונטיינרים ומכונות וירטואליות בין עננים. הפלטפורמה משרתת ארגונים מכלל מגזרי התעשייה בישראל, המריצים עליה את המערכות העסקיות הקריטיות ביותר שלהם. 

משרדי הממשלה אשר יבחרו לרכוש את הפלטפורמה, יוכלו להרוויח מיתרונות כמו מצוינות בשירות, השקת שירותים חדשים במהירות רבה יותר, מאפיינים אשר יסייעו למשתמשים לעמוד בתקני האבטחה הרלוונטיים והיכולת לבסס ארכיטקטורת ריבוי עננים בשיתוף ספקי הענן המובילים את המכרז. כמו כן, משרדי הממשלה יכולים לקבל גיבוי מלא של רד האט, דבר שיאפשר למשתמשים לקבל את יתרונות הענן הממשלתי מטעם שני ספקים מובילים בתחומם, לצד האפשרות לשלב פתרון ענן פרטי. 

אלי כהן, מנהל פיתוח עסקי ומוביל מכרז נימבוס במטריקס: "אנחנו שמחים להביא למשרדי הממשלה את הפתרונות המובילים בשוק במגוון תחומים מצד השותפות שלנו לאורך השנים. Red Hat OpenShift מציעה גמישות מוגברת לבנייה, פריסה וביצוע מודרניזציית יישומים. Red Hat OpenShift מספקת פלטפורמה אחידה ואחודה, המאפשרת עקביות בקרב ספקי הענן השונים ובאתרים של הלקוחות לצורך הגירת יישומים מפושטת בין עננים. מדובר בפלטפורמה בעלת יכולות שרידות ותפעול פשוטות, הכוללת את הרכיבים הנדרשים להשגת היעדים העסקיים ופועלת בקוד פתוח. בזכות יתרונות אלו, אנחנו מאמינים כי הפלטפורמה תסייע למשרדי הממשלה לייעל את המשאבים ולאפשר להם להריץ יישומים בצורה שהכי מתאימה להם". 

"כמו כן, Red Hat OpenShift מספקת מאפיינים המותאמים לאבטחה ותאימות כדי לסייע להתמודד עם תקני אבטחה ורגולציה. יכולות אלו מפשטות את תפעול הכלים הדרושים לאימוץ אסטרטגיות DevSecOps ולהטמעת יכולות אבטחה, תוך תהליך פשוט ושקוף יותר למפתחים", הוסיף כהן.  

סימה מזרחי-שלום, מנהלת המגזר הציבורי, בריאות וטלקו ברד האט, אמרה כי, "ההשתתפות של רד האט במכרז נימבוס רובד 5 מדגישה את הערך הרב המסופק על ידי Red Hat OpenShift בתעשייה. כאשר ארגונים במגזר הציבורי – ומשרדי ממשלה בפרט – מחפשים אחר קבלת ערך בצורה מהירה יותר, Red Hat OpenShift יכולה לפשט את פיתוח היישומים המודרני ואת פעולות ה-IT באמצעות פלטפורמת יישומי ענן היברידית מקיפה, תוך התמודדות עם דרישות אבטחת מידע ואספקת כלים ושירותים המאוחדים תחת קורת גג אחת". 

x