בשורה לאילת: מתחם שבעת הכוכבים בעיר יחל לפעול בקרוב

התקבל טופס אכלוס למרכז החדש שהקימה "הכשרת הישוב"; המרכז יחל לפעול ברבעון השלישי של השנה

 

 

 
שבעת הכוכבים אילת, צילום: רוני בלחסןשבעת הכוכבים אילת, צילום: רוני בלחסן
 

מורן שקד
LinkedinFacebookTwitter Whatsapp
25/04/2024

בין המותגים שיאכלסו את המתחם: Be מבית שופרסל, פוקס, בילבונג, ספידו, Foot Locker, בנק הפועלים, INTIMA, בנק יהב, שופרא, בי פרש, אושי אושי, א.ל.מ ועוד

המתחם, שיופעל וינוהל על ידי הכשרת הישוב, נהנה ממיקום מרכזי בכניסה לעיר, מול "פארק הטרמינל" שעל שטח שדה התעופה הישן, והוא צפוי להניב 20 מיליון שקל NOI בשנה.

ציון דרך משמעותי נוסף להכשרת הישוב בפיתוח זרוע הנכסים המניבים. החברה מעדכנת היום, כי קיבלה מעיריית אילת טופס 4 למרכז המסחרי "שבעת הכוכבים" בעיר, ובהתאם תחל בקרוב את הפעלתו. המרכז הוקם בשנתיים האחרונות, על שטח של כ-10 דונם במיקום מרכזי בכניסה לעיר, מול "פארק הטרמינל" המוקם על שטח שדה התעופה הישן בעיר. המרכז כולל מתחם מסחרי בשטח של כ-7,200 מ"ר, כולל מרכיב משרדים, מתוכו 6,600 מ"ר בבעלות החברה. 

המרכז צפוי להניב 20-19 מיליון שקל NOI בשנה. נכון להיום, חתמה הכשרת הישוב על הסכמי שכירות בהיקף של כ-76% מה-NOI החזוי, והחברה מקדמת השכרת שטחים נוספים. הכשרת הישוב תחל באכלוס המתחם בתקופה הקרובה, כשתחילת ההנבה של הנכס צפויה כבר ברבעון השלישי של השנה. הנכס רשום בספרי החברה בשווי של כ-241 מיליון שקל.

בין השוכרות במרכז מותגים, רשתות וגופים מובילים ובהם: Be מבית שופרסל, בנק הפועלים, בנק יהב, Foot Locker, בילבונג, INTIMA, פוקס, שופרא, ספידו, בי פרש, אושי אושי, א.ל.מ., סקצ'רס, אירוקה, גולף, עמנואל, שופרא, אפרודיטה, ורדניון, סולתם, אירוקה, Weshoes, Icell, רייבן ועוד.

עופר נמרודי, מנכ"ל הכשרת הישוב: "המרכז המסחרי שבעת הכוכבים אילת שיחל להתאכלס בשבועות הקרובים יהיה מתחם אטרקטיבי לתושבי העיר ולתייריה. המרכז מציע מגוון חנויות שיאפשרו מענה לצרכים של פנאי, בילוי, הלבשה, הסעדה, בנקים ועוד. מיקום המרכז בכניסה לאילת נהנה מנגישות גבוהה ומקרבה לאזורי תיירות מרכזיים. השוכרים איתם חתמנו על הסכמים נמנים עם קבוצות הקמעונאות והשירותים המובילות במשק. השקת שבעת הכוכבים אילת, מצטרף כנכס איכותי הממשיך לחזק את זרוע הנכסים המניבים של החברה שצפויה להניב כבר בשנה הבאה כ-200 מיליון ש"ח NOI בשנה".

זרוע הנכסים המניבים של הכשרת הישוב בישראל הכפילה את עצמה בשנתיים האחרונות עם אכלוס "מגדל נמרודי" בבני ברק בראשית שנת 2023 וכעת עם אכלוס המרכז המסחרי באילת. בהתאם זרוע הנכסים המניבים של החברה צפויה להניב כבר בשנת 2025 NOI של כ-200 מיליון ש"ח בשנה. ברבעון הנוכחי תחל הכשרת הישוב בהקמת פרויקט ה-Medical Center במתחם ה-BBC בבני ברק בשטח של כ-57 אלף מ"ר ב-20 קומות וישמש כמרכז רפואי וגריאטרי. הפרויקט קיבל היתר בחודשים האחרונים, יסיים הקמה בשנת 2026 ויניב כ-40 מיליון ש"ח בשנה. פרויקט נוסף שמקימה החברה בימים אלה הוא מגדל יעקב נמרודי ("בית מעריב") בתל אביב, אשר מועד סיום הקמתו צפוי לשנת 2028.

לגרף הכשרת הישוב לחצו כאן

123 קרנות נאמנות שמחזיקות סה"כ 37.22 מיליון בהכשרת הישוב
קרנות נאמנות שמחזיקות את הכשרת הישוב. לרשימה המלאה
x