נאייקס מכריזה על שותפות עם DKV Mobility להרחבת יכולות התשלומים שלה ברחבי אירופה

DKV Mobility היא פלטפורמת ה-B2B המובילה לפתרונות ותשלומים on-the-road באירופה

 

 

 
יאיר נחמד, צילום: דויד זיסריאיר נחמד, צילום: דויד זיסר
 

מיכאל לוי
LinkedinFacebookTwitter Whatsapp
25/04/2024

Nayax Ltd. (NYAX; TASE & Nasdaq), פלטפורמת מסחר ותשלומים גלובלית שנועדה לסייע לקמעונאים להרחיב את עסקיהם, מכריזה על שותפות עם DKV Mobility שתרחיב את תשתית התשלומים של נאייקס ברחבי אירופה. בהתאם להסכם, כרטיסי הדלק של DKV Mobility יתקבלו במסופי התשלום של נאייקס החל מהמחצית השנייה של 2024.

DKV Mobility היא פלטפורמת ה-B2B המובילה לתשלומים ופתרונות בדרכים, המציעה גישה לרשת  אוטונומית הגדולה ביותר לאנרגיה באירופה הכוללת 66,000 תחנות דלק ו-666,000 תחנות טעינה ציבוריות וחצי ציבוריות לרכב חשמלי (EV). במסגרת שותפות זו, ניתן יהיה להשתמש בכרטיסי דלק DKV בכ-10,000 אתרי שטיפת מכוניות ברחבי אירופה שבהם כבר מותקנים מסופי VPOS Touch ו-Onyx Payment של נאייקס. 

"השותפות של נאייקס עם DKV Mobility היא צעד חשוב עבורנו בהרחבת ההיצע שלנו בשוק האנרגיה", אמר יאיר נחמד, מנכ"ל נאייקס. "נהגים שישתמשו בכרטיסי התדלוק של DKV במסופי התשלום של נאייקס ברחבי אירופה יוכלו להנות מחווית תשלום משופרת, כחלק מהרחבה משמעותית של היכולות של נאייקס ברחבי אירופה".

"שיתוף הפעולה עם נאייקס מאפשר לנו לקבל בברכה שותפים חדשים לרשת שלנו על ידי שימוש בתשתית התשלומים הקיימת של נאייקס  ללא צורך בהשקעה נוספת", אומר סוון מהרינגר, מנהל אנרגיה ושירותי רכב ב-DKV Mobility.

x