לפי שווי של 520 מיליון שקל: כלל רכשה 50% משטחי מסחר של רמי שבירו והאחים איתי וחן גינדי

כלל ביטוח מרחיבה חשיפה לשוק הנדל"ן בישראל, כשהרכישה הנוכחית מגיעה בהמשך להשקעת 160 מיליון שקל במתחם משולש הבורסה ברמת גן

 

 

 
לחיצת יד, צילום: Image-by-Gerd-Altmann-from-Pixabayלחיצת יד, צילום: Image-by-Gerd-Altmann-from-Pixabay
 

נטלי גרין
LinkedinFacebookTwitter Whatsapp
01/05/2024

כלל ביטוח ממשיכה להגדיל חשיפה לשוק הנדל"ן הישראלי. בהמשך להשקעת סכום של 160 מיליון שקל במתחם משולש הבורסה ברמת גן בחודש אפריל, החברה מודיעה היום על רכישת 50% משטחי המסחר של רמי שבירו והאחים איתי וחן גינדי לפי שווי של 520 מיליון שקלים. מדובר בשטחי מסחר בשלושה פרויקטים ברחוב אינשטיין בצפון ת"א. 
 
הפרויקטים, שתוכננו ע"י האדריכל משה צור ונבנים בימים אלו, כוללים 7 מגדלי יוקרה כ-550 דירות וכ-13,000 מ"ר ברוטו כולל שטחי שירות, שטחים תת קרקעיים חניות ומחסנים. החברות החלו בביצוע ושיווק של שלב א' של הפרויקט במחירים של החל מ-68,000 שקלים ועד 90,000 שקלים. הפרויקט כולל כ-180 יח"ד  ומסחר במגדל של 30 קומות ובניין מרקמי של 12 קומות. הקבלן המבצע שנבחר לבצע את שלב זה הינה חברת אלקטרה בניה. השטחים הציבוריים בפרויקט מתוכננים ע"י האדריכלית דנה אוברזון והכוללים בריכת שחיה חצי אולימפית סאונה יבשה ורטובה ולאונג' דיירים ועוד. 

מיקום הפרויקטים  והנגישות שלהם , ביחד עם תוואי הרכבת הקלה , הקו הירוק העתידי, יהפכו את המסחר והבילוי בו למובילים בתחומם. מתחמים אלה, בשילוב תמהיל העסקים והתכנון החדשני שלהם, יתנו מענה כולל הן לכלל הצרכים היומיומיים והן כמתחם בילוי והסעדה  - ONE STOP SHOP. המתחם ישרת, בין היתר,  את כלל שכונות עבר הירקון הצפוני וביניהם: כוכב הצפון, שכונת ל', רמת אביב החדשה ושכונת ל' החדשה.
 
בנוסף, החלו החברות בחפירה ודיפון של חלק משלב ב' של הפרויקט  הכולל 370 יחידות דיור ומסחר. עו"ד מטעם קבוצת שבירו וחן ואיתי גינדי – עו"ד גל ברקוביץ, עו"ד נעמה שיף ועו"ד שמוליק שוב, ממשרד שוב ושות. עו"ד מטעם כלל - של עו"ד ישראל עזיאל, עו"ד יעל מירון ועו"ד יעל פלטאו, ממשרד גולדפרב זליגמן גרוס. מטעם השותפות ינהל את המרכזים המסחריים ירון אשל לשעבר מנכ"ל G מרכזים מסחריים בישראל, אשר מונה לאחרונה למנכ"ל שבירו נכסים מניבים.

לצורך פרויקט זה יוקם צוות יעודי אשר יעסוק בתחום זה.
 
ברק בנסקי, משנה למנכ״ל ומנהל חטיבת ההשקעות של כלל ביטוח ופיננסים, ציין: "אנו מברכים על חתימת העסקה עם שותפינו, קבוצת שבירו וחן ואיתי גינדי.  אנו מאמינים מאוד במיקום ובפוטנציאל המסחרי של שדרת איינשטיין. השדרה מתוכננת להיות שדרת המסחר הבאה של צפון תל אביב ונמצאת בלב אזורי מגורים קיימים ועתידיים בצפון העיר.  עסקת רכישה זו מצטרפת לשתי עסקאות רכישה קודמות של מרכזים מסחריים שביצעה כלל ברחוב איינשטיין. כיום לכלל 

מרכז פעיל ועוד שני מרכזים בשלבי תכנון והקמה. אנו מאמינים, כי השקעה בתחום זה, גם בעת הנוכחית, מהווה הזדמנות השקעה אטרקטיבית כדי לייצר תשואה עודפת לעמיתינו".
 
ירון אשל מסר מטעם השותפות: "אנחנו גאים על שיתוף הפעולה הראשון עם כלל ביטוח ופיננסים ובטוחים כי הפרויקט יהווה עוגן בילוי ומסחר משמעותי לכלל תשובי האזור וגוש דן".
 
x