הבינלאומי מחזק את הכוח הנשי בהנהלה

הבנק מכריז על שני מינויים חדשים: ורד גולן מונתה לראש החטיבה העיסקית; עו"ד ד"ר מוריה הופטמן-דורון מונתה ליועצת המשפטית הראשית

 

 

 
מימין: ורד גולן, ראש חטיבה עיסקית הבינלאומי, צילום: אייל טואג; מוריה הופטמן-דורון, צילום: ענבל מרמרימימין: ורד גולן, ראש חטיבה עיסקית הבינלאומי, צילום: אייל טואג; מוריה הופטמן-דורון, צילום: ענבל מרמרי
 

בנק הבינלאומי
LinkedinFacebookTwitter Whatsapp
28/05/2024

הבנק הבינלאומי מודיע על מינויה של ורד גולן לסמנכ"לית בבנק, חברת הנהלה וראש החטיבה העיסקית. זאת במקומו של בנצי אדירי שהודיע לאחרונה על פרישתו מהבנק.

גולן (46) רו"ח מאז 2004 מכהנת בבנק מאז  1996 בשורה של תפקידים, ברובם בחטיבה העיסקית:

מאז 2014 מכהנת גולן כראש סקטור בנייה ונדל"ן בחטיבה העיסקית, תפקיד בו הובילה, ניהלה ופיקחה על תיק האשראי בתחומי הבניה והנדל"ן, וניהלה את קשרי הלקוחות הגדולים של הסקטור. 

המינוי אושר על ידי בנק ישראל ויכנס לתוקף ב-1 ליולי. 

הבנק מודיע עוד על מינויה של עו"ד ד"ר מוריה הופטמן-דורון לסמנכ"לית, לחברת הנהלה בבנק וליועצת המשפטית הראשית. זאת במקומה של עו"ד חביבה דהן שהודיעה לאחרונה על פרישתה לגימלאות לאחר כהונה של 35 שנים בבנק מתוכם 7 שנים כיועצת המשפטית הראשית של הבנק .

הופטמן-דורון (54) היא בעלת ניסיון מקצועי רחב ומגוון בשורה של תפקידים בכירים כיועצת משפטית במערכת הבנקאית. בתפקידה האחרון כיהנה כמנהלת אגף הייעוץ המשפטי לפיתוח מוצרים, טכנולוגיה וחדשנות בבנק הפועלים ולפני כן כמנהלת אגף הייעוץ המשפטי המרכזי בפועלים.  

בשנים 2009-2018 כיהנה הופטמן-דורון כיועצת המשפטית הראשית של בנק אגוד ולפני כן, בשנים 1993-2009 כיהנה כעורכת דין בבנק הפועלים בתחומי בנקאות מגוונים ובתחום המיזוגים והרכישות, וכסגנית ליועץ המשפטי.

להופטמן-דורון תואר B.LL בהצטיינות מהפקולטה למשפטים באוניברסיטת בר-אילן ותואר D.Ph במשפטים, גם הוא מאוניברסיטת בר-אילן. בנוסף היא מרצה בתחומי מומחיותה באוניברסיטת רייכמן. 

המינוי אושר על ידי בנק ישראל וייכנס לתוקף במועד שיקבע בהמשך.

הדירקטוריון וההנהלה מודים לחביבה דהן על כהונתה רבת השנים במערך הייעוץ המשפטי בבינלאומי בשורה של תפקידים בכירים, בהם תרמה רבות, בתבונתה ובמקצועיותה, להצלחת הבנק ומאחלים למוריה הופטמן-דורון  הצלחה רבה בתפקידה, וכן מודים לבנצי אדירי על כהונתו בבינלאומי בשורה של תפקידים בכירים, בהם תרם רבות להצלחת הבנק וצמיחתו ומאחלים לורד גולן הצלחה רבה בתפקידה. 

x