אב-גד מסיימת רבעון בהפסד של כ-1.4 מיליון שקל

הרבעון הראשון של השנה נסגר באב-גד בהפסד של כ-1.4 מיליון שקל, לעומת הפסד זניח ברבעון המקביל אשתקד; החברה חתמה עם הפניקס חברה לביטוח על הסכם מסגרת להשקעה של עד כ-400 מיליון שקל בפרויקטי החברה

 

 

ראם רצון, מנכ״ל אב-גד, צילום: יח״צראם רצון, מנכ״ל אב-גד, צילום: יח״צ

מורן שקד
LinkedinFacebookTwitter Whatsapp
29/05/2024

חברת הנדל"ן אב-גד החזקות בע"מ, העוסקת בתחום ההתחדשות העירונית פרסמה את תוצאותיה הכספיות לרבעון ראשון לשנת 2024.

הכנסות החברה לרבעון הראשון לשנת 2024 הסתכמו לכ 28.6 מיליון שקל עליה של כ- 5.2% בהשוואה לרבעון המקביל אשתקד.

החברה מכרה במהלך הרבעון הראשון 9 יח"ד בהשוואה ל- 1 יח"ד ברבעון המקביל אשתקד. כאשר מתחילת השנה ועד היום מכרה החברה  18 יח"ד. 

הרווח הגולמי לרבעון הראשון הסתכם ב- 4.4 מיליון שקל, בדומה לרבעון המקביל אשתקד (כ- 4.5 מיליון שקל). שיעור הרווח הגולמי הסתכם בכ- 15.4% מההכנסות, לעומת כ 16.6%  ברבעון המקביל אשתקד.

הוצאות המימון נטו ברבעון הראשון הסתכמו בכ- 2.6 מיליון שקל, לעומת 0.5 מיליון שקל ברבעון המקביל אשתקד.

החברה סיימה את הרבעון הראשון לשנת 2024 עם הפסד של כ- 1.4 מיליון שקל, לעומת הפסד זניח ברבעון המקביל אשתקד (כ- 41 א' שקל).

ההון העצמי לתום הרבעון הראשון לשנת 2024 הסתכם בכ- 63 מיליון שקל, המהווה כ- 22% מסך המאזן.

בתחילת חודש אפריל מכרה החברה את פרויקט "MOSAIC " בעין הים גבעת אולגה בתמורה לכ- 49 מיליון שקל . החברה תכיר ברווח לפני מיסים והוצאות נלוות בכ- 17.3 מיליון שקל ותהנה מתזרים חופשי  לפני מיסים והוצאות נלוות בסך של כ- 25.7 מיליון שקל.

ראם רצון, מנכ"ל אב-גד: " אנו ממשיכים להתמקד בקידום שיווק וביצוע של פרויקטים חדשים בתחום ההתחדשות העירונית בדגש על גוש דן והשפלה. בחודש מאי מכרנו 9 דירות בתמורה לכ- 27 מיליון שקל והחתמנו 13 הרשמות לקראת רכישת דירה, בהיקף כספי כולל של כ-46 מיליון שקל. מקווה שקצב מכירות זה, ימשך גם בחודשים הבאים.

"לפני מספר ימים קיבלנו אישור לפרויקט ראשון שהחברה תבצע בירושלים במיקום מרכזי סמוך לקניון מלחה ואצטדיון טדי, במסגרתו נבנה 160 דירות חדשות בתמורה לכ- 338 מיליון שקל. פרויקט זה הינו אחד מתוך שלושה אותו אנו מקדמים בעיר הבירה. החברה מקפידה ומצליחה לשמור על מינוף נמוך והתמקדות בעסקאות בהן אין צורך במימון רכישת הקרקע, דבר המאפשר את מיקוד ההנהלה בצמיחה קדימה. 

"מברך על הסכם המסגרת שנחתם עם חברת הביטוח הפניקס. הסכם המהווה הבעת אמון  משמעותית בחברה, בהנהלתה ומאפשר לנו להרחיב את פעילותנו ולממש את צבר הפרויקטים הקיים ולהגדילו  תוך זיהוי וניצול הזדמנויות בשוק."

לגרף אב-גד לחצו כאן

47 קרנות נאמנות שמחזיקות סה"כ 15.63 מיליון באב-גד
קרנות נאמנות שמחזיקות את אב-גד. לרשימה המלאה
x