פורום העסקים: ״על נבחרי הציבור להודיע לאלתר שהם הולכים לבחירות מיידיות״

פורום העסקים הכולל למעלה מ- 200 מראשי המשק קורא בחדות: "לשם חילוצה של המדינה והכלכלה הישראלית מהמשבר העמוק שהולך וגדל בשל החרמות הבינלאומיים לצד עלויות המלחמה, נבחרי הציבור חייבים לקבל מחדש את אמון העם"

 

 

 
Illustration-Rawf88-Dreamstime.comIllustration-Rawf88-Dreamstime.com
 

אדם כהן
LinkedinFacebookTwitter Whatsapp
12/06/2024

פורום העסקים, הכולל למעלה מ- 200 מראשי המשק, יו"רים ומנכלים של חברות המעסיקות את מרבית העובדים מהמגזר הפרטי ומייצרות את החלק הארי של התוצר הלאומי:

לשם חילוצה של המדינה והכלכלה הישראלית מהמשבר העמוק שהולך וגדל בשל החרמות הבינלאומיים, לצד עלויות המלחמה, נבחרי הציבור חייבים לקבל מחדש את אמון העם.

יכולתה של מדינת ישראל לשרוד את תוצאות זוועות ה 7/10, את המשבר הבטחוני, מדיני וכלכלי חסר התקדים שהולך ומעצים, טמונה באמון מלא של הרוב המכריע של הציבור בנבחרי הציבור.

ללא אמון מחדש של הציבור בנבחרי הציבור, לא ניתן יהיה לבצע מהלכים, שאם לא ייעשו במהרה עלולים להוביל את ישראל למקום שמסכן את עתידה.

ללא לכידות חברתית שמבוססת על שוויון אמיתי בנטל, לא ניתן יהיה לרתום את הציבור להקריב כל שנדרש למען עתידה של ישראל.

בעת הקשה הזו, בטרם יהיה מאוחר מדי, על נבחרי הציבור להודיע לאלתר שהם הולכים לבחירות מיידיות על מנת לקבל את אמון הציבור הישראלי, שהוא - ורק הוא - הבעלים האמיתי של מדינת ישראל.

זהו צו השעה ללא קשר לדעות פוליטיות, דתיות או חברתיות. רק הציבור בכללותו צריך להחליט כיום בידי מי הוא מפקיד את אמונו למען עתידה של מדינת ישראל.
x