שטחי אחסון בהיקף של כ-1600 מ"ר באשדוד נמכרו בכ-21 מיליון שקל

העסקאות בוצעו במרלו"ג הנבנה בסמוך לנמל אשדוד ומציע פתרונות אחסנה לוגיסטיים בשטחים קטנים המיועדים לעסקים קטנים ובינוניים

 

 

 
ד״ר חיים גולונבנציץ, מנכל חברת אתגר נדלן / צילום: איתמר סיידאד״ר חיים גולונבנציץ, מנכל חברת אתגר נדלן / צילום: איתמר סיידא
 

עידו אסיאג
LinkedinFacebookTwitter Whatsapp
16/06/2024

החברות אתגר נדל"ן (באמצעות חברת בריזה נדל"ן) ורובי קפיטל מדווחות על ביצוע 5 עסקאות לרכישת שטחי אחסון בפרויקט האומן 18 באשדוד. הפרויקט שבנייתו החלה לאחרונה על שטח של כ- 15 דונם יכלול מבנה בן שלוש קומות מעל קומת קרקע ויציע שטחי אחסון בגדלים שונים החל מ – 300 מ"ר כאשר המטרה היא לתת פתרונות אחסנה לוגיסטיים בשטחים קטנים המותאמים לעסקים קטנים ובינוניים, יבואנים, סוחרים, ועוד.

היחידות במתחם מוצעות למכירה במתכונת יזמית עם ערבויות חוק מכר לרוכשים. הפרויקט מלווה על ידי בנק הפועלים ומסירתו צפויה במחצית השנייה של 2026.

בחודש האחרון מדווחות החברות שבוצעו 5 עסקאות שונות בהיקף כולל של כ- 1600 מ"ר ובמחיר ממוצע של כ- 13,000 ₪ למ"ר. הרוכשים רובם הם יבואנים, תושבי השפלה מתחומים כמו יבוא חלפים לרכב, ייבוא טקסטיל ויבוא חומרי בנייה.

הפרויקט מאפשר גישה נוחה וישירה למשאיות לטובת פריקת וטעינת מכולות של עד 40 רגל, הגובה המינימלי של תקרות המחסנים יהיה למעלה משישה מטרים והמתחם יספק לבעלי המחסנים שירותי ניהול 24/7. 

ד"ר חיים גולובנציץ, מנכ"ל חברת אתגר נדל"ן: "הביקושים לשטחים לוגיסטיים בישראל הולכים ועולים כתוצאה מהעלייה המשמעותית בהיקף הקניות המקוונות והפתיחה של השוק הישראלי ליבוא מקביל. לצד העלייה בביקושים לשטחים לוגיסטיים חלה עלייה במחירי הקרקעות המיועדים לשטחים לוגיסטיים ובעליית מחירי השכירות בעיקר בפרויקטים הממוקמים ליד שערי הכניסה והיציאה מישראל. בניגוד לשטחי תעסוקה, הביקוש לשטחים לוגיסטיים הולך ועולה ובא לידי ביטוי גם בעלייה בהתחלות הבנייה של פרויקטים. על פי נתוני הלמ"ס בשנת 2023 נרשם שיא חדש בהתחלות בנייה של שטחי תעשייה ואחסנה בישראל וסה"כ החלו להיבנות למעלה מ 1.3 מיליון מ"ר של מבנים המיועדים לתעשייה ואחסנה". 

האומן 18 מרלוג באשדוד, קרדיט הדמיה: סטודיו Y

x