אקסל סולושנס גרופ קיבלה הזמנה ממפעיל תקשורת בהיקף של כ- 8 מיליון דולר

החברה הודיעה על זכייתה במכרז אסטרטגי בתחום נתבי FIBER WiFi 7 במסגרתו קיבלה הזמנה ממפעיל תקשורת ושירותי טלויזיה בהיקף של כ- 8 מיליון דולר. מניית החברה עולה ב-2.77%+

 

 

 
רונן שור, מנכ״ל אקסל סולושנס, צילום: יח״צרונן שור, מנכ״ל אקסל סולושנס, צילום: יח״צ
 

עידו אסיאג
LinkedinFacebookTwitter Whatsapp
16/06/2024

לדברי מר רונן שור, מנכ"ל החברה: "הסכם משמעותי זה מעצים את מעמד אקסל כמובילת שוק הנתבים הביתיים וציוד ה-FIBER וממצבת את החברה כמובילה טכנולוגית בתחום זה בארץ. אני מאמין כי בעקבות הזכיה במכרז זה, נזכה בהזמנות נוספות עבור הדור החדש של נתבי הסיבים FIBER, בהם מבוצע שימוש בטכנולוגיה Wifi 7 וציוד רשת תומך מדור מתקדם.  

נכון להיום, היקף ההזמנות הפתוחות עבור המוצרים אצל הלקוח, הינו כ-10 מיליון דולר.

אקסל פועלת כדי להשיק שירותים ומוצרים חדשים ללקוחותיה, בתחומי הסייבר, התקשורת, ה-IT והמולטימדיה. 

הזכיות במכרזים האחרונים בתחום המסורתי של אקסל צפויות לסייע לגידול במחזור וברווחיות בשנים הקרובות, ומאפשרות מיקוד של משאבים כלכליים וניהוליים במנועי הצמיחה של החברה - סייבר וענן.
 
חברת אקסל סולושנס גרופ מעדכנת כי קיבלה הזמנות מלקוח קיים שהינו מפעיל תקשורת ושירותי טלויזיה בין הגדולים והמובילים בישראל, בסכום שהינו מהותי לחברה ומוערך בכמעל 8 מיליון דולר וזאת בהמשך לזכייתה במכרז אסטרטגי לאספקת הדור החדש של נתבי הסיבים FIBER, בהם מבוצע שימוש בטכנולוגיה Wifi 7 וציוד רשת מדור מתקדם משלים תואם עם טכנולוגיה זו.

מועד האספקה הצפוי לצורך השלמת ההזמנה להערכת החברה הינו עד סוף 2025 אולם ללקוח אפשרות לדחות חלק מהאספקות ל-2026.

היקף ההזמנות הקיים עבור המוצרים  מצד הלקוח, נכון למועד הדיווח הינו כ- 10 מיליון דולר. נכון למועד זה, החברה צופה כי במסגרת המכרז הלקוח יבצע הזמנות מהותיות של המוצרים בשנים הקרובות. 
 
x